Kresliaci stolík s projektorom žirafa žltá

€17,80 €14,80 bez DPH
Dostupné
Môžeme doručiť do:
24.5.2024
Možnosti doručenia

Detský kresliaci projektor v tvare žltej žirafy. Kreslenie s pomocou projektora rozvíja manuálnu zručnosť a zlepšuje kresliarske schopnosti. Sada obsahuje všetko potrebné príslušenstvo pre malého umelca. Rozmer: 31 cm x 35 cm x 24 cm.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kreslenie a maľovanie sú medzi deťmi trvalo obľúbené činnosti. A nie je na tom nič divné – umožňujú vám kreatívne vyjadriť svoje emócie, sny alebo jednoducho poskytnúť príjemnú zábavu.

Ako to už ale v živote býva, časom sa aj vaša obľúbená činnosť môže stať nudnou alebo vám môže chýbať inšpirácia pre nové obrázky.

A pre také chvíle bude detský kresliaci projektor ako stvorený! Umožní vám nielen spestriť vaše kreatívne maľovanie, ale aj sa vďaka nemu bude vaše dieťa cítiť ako skutočný skicár pracujúci pri profesionálnom kresliacom stole.

Projektor je úplne prispôsobený deťom - je v žiarivej, pútavej farbe av tvare žirafy. Môže tomu niekto malý odolať? Myslím, že nie!

Sada obsahuje farebné fixy a zošit na kreslenie. Kresliť však môžete aj na zmazateľnú podložku, ktorú je možné položiť priamo na stôl. A aby umývanie obrázkov bolo bezproblémové - sada je vybavená aj hubkou na gumu.

Ale ako presne kresliaci projektor funguje? Najprv ho musíte zostaviť a vložiť doň 3 AA batérie. Potom si vyberte jeden z troch obrazových diskov a vložte ho do papule žirafy.

Po stlačení spínača umiestneného na krku žirafy sa rozsvieti projektor, ktorý odhalí vybraný obrázok z disku. A teraz môžete začať maľovať!

Obrázky je možné zmeniť otočením disku. Zaujímavou výzvou bude pokúsiť sa nakresliť všetky obrázky z troch diskov. Rozhodne sa k tomu váš malý?

Kreslenie má veľký vplyv na manuálnu zručnosť dieťaťa - zlepšuje presnosť rúk a prstov. A kreatívne činnosti podnecujú fantáziu k vytváraniu nových, zaujímavých diel.

Obsah sady:

Stôl s projektorom

Disky s 8 obrázkami 3 x

FIX 12 x

Kniha kreslenia

Mazacia huba

Vymazateľná podložka

Technické parametre:

Materiál: plast

Napájanie: 3x AA batérie (nie je súčasťou balenia)

Vek dieťaťa: 3+

Rozmery:

Stolík s projektorom: 31 cm x 35 cm x 24 cm

Výška dosky stola od zeme: 13 cm

Výška projektora od dosky stola: 12 cm

Disk: 5,5 cm

Fix (dĺžka): 14,1 cm

Kniha: 14,2 cm x 10,5 cm

Balenie: 30 cm x 23 cm x 9,2 cm

 

Výrobok je balený v estetickej kartónovej krabici.

Dodatočné parametre

Kategória: Výtvarné a kreatívne sady
Záruka: 2 roky
Výrobca: INKA

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: