Magnetické svietiace bloky 76 dielikov

€29 €24,20 bez DPH
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia

Sada magnetických blokov – niektoré bloky žiaria, vďaka čomu je každá budova, ktorú vytvoríte, ešte pôsobivejšia. Počet prvkov: 76. Rozmery. najväčší blok: 9x2,5 cm.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tieto bloky, rovnako ako všetky ostatné, zaručujú veľa fantastickej zábavy, pri ktorej budete môcť stavať rôzne figúrky a stavby. Ale to nie je všetko, pretože tento druh zábavy prináša aj mnoho skvelých výhod!

Ale čo presne odlišuje tieto bloky od ostatných?

Po prvé - sú magnetické. To znamená, že ich usporiadanie je veľmi jednoduché. Na spojenie blokov nepotrebujete použiť žiadnu silu, prvky sa k sebe vlastne lepia!

Po druhé, sú lesklé. Tento detail sa vášmu najmenšiemu určite bude páčiť! Pozorovať ručne stavané stavby iskriace svetlom bude pre malého konštruktéra jedinečným zážitkom!

Po tretie - sú veľké. Väčšia veľkosť kociek bola vytvorená najmä preto, aby sa s nimi mohli hrať aj mladšie deti. Túto sadu preto môžete bez obáv darovať svojmu batoľaťu - veľkosť kociek zabraňuje ich prehltnutiu!

A za štvrté - sú farebné. Bloky sú rôznych farieb a navyše majú farebné gule rôznu roztomilú grafiku. Tejto sade neodolá žiadne batoľa!

Hra s kockami zlepšuje celkový vývoj dieťaťa. Branie blokov do rúk a ich spájanie rozvíja všeobecne zrozumiteľné manuálne zručnosti – presnosť prstov, jemnú motoriku a koordináciu oko-ruka. Pri takýchto hrách však nezostávajú pozadu ani intelektuálne schopnosti. Plánovanie následných štruktúr podporuje rozvoj intelektových schopností a priestorovej predstavivosti.

Sada je vyrobená z vysoko kvalitných materiálov, ktoré zaručia, že bude vašej ratolesti slúžiť naozaj dlho!

Obsah sady:

  • Farebné gule s obrázkami 20x
  • Svietiace bloky v 3 veľkosti 16x
  • Krátke bloky 20x
  • Dlhé bloky 12x
  • Zakrivené bloky 8x

Technické parametre:

Materiál: kov, plast

Počet prvkov: 76

Napájanie žhaviacich prvkov: 1,5V batéria (súčasťou balenia)

Dodatočné parametre

Kategória: Stavebnice
Záruka: 2 roky
Výrobca: INKA

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: