Magnetické kŕmenie vtáčika XXL s LED na kolieskach

€16 €13,30 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
6.3.2024
Možnosti doručenia

Magnetická hra v tvare kmeňa stromu. Hra spočíva v odstránení ôsmich červov pomocou tyče s magnetom a ich podávania vtáčikovi. Rozmery stromčeka: 22x15x14cm.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zaujímavý dizajn a živé, jasné farby určite upútajú pozornosť detí a povzbudia ich k hre. A aby to bolo ešte zaujímavejšie, po vložení batérií a zapnutí začne produkt vydávať rôzne zvuky, ktoré spestrujú zábavu. Navyše malý LED displej bude počas hry počítať body.
Jednoduché pravidlá magnetickej hry ju predurčujú pre deti od troch rokov. a čo sú zač? Hlavným cieľom hry je vytiahnuť červy s magnetickými hlavami z farebných otvorov. Znie to jednoducho? Nič nemôže byť ďalej od pravdy! To by sa malo uskutočniť pomocou špeciálneho rybárskeho prútu.

Po odstránení červov nimi môžete nakŕmiť hladné kuriatko. Keď ich vložíte do otvoreného zobáčika malého vtáčika, spadnú do hračky. Ale nebojte sa, otvorom v jeho boku ich ľahko vyberiete!

Toto nie je obyčajný strom. A ako sa líši od tohto? Vďaka kolieskam bude perfektný ako vozítko, ktoré je možné ťahať. Vaše batoľa bude môcť mať hru vždy so sebou!

ARKÁDOVÉ HRY SÚ PERFEKTNOU KOMBINÁCIOU ZÁBAVY A ROZVOJA
Aby bola hračka považovaná za dobrú, musí mať vzdelávacie hodnoty – a to je tento prípad! Hra umožňuje rozvíjať nielen manuálne zručnosti, ale aj intelektuálne zručnosti.

Po prvé, vytiahnutie červa z diery bude od dieťaťa vyžadovať veľkú presnosť a zručnosť, a preto bude mať hra neuveriteľne priaznivý vplyv na presnosť rúk a prstov batoľaťa a tiež na jeho oko. - koordinácia rúk.

Okrem presných pohybov vyžaduje hra obrovskú dávku sústredenia a trpezlivosti. Spočiatku to môže byť trochu ťažká a značná intelektuálna výzva a zvládnutie hry na dokonalosť zaberie čas, ale vďaka nej sa budú zručnosti detí dokonale rozvíjať.

Navyše vďaka farebným červíkom je možné zábavu pre deti veľmi prístupným spôsobom spojiť s učením farieb alebo počítaním.

OBSAH SADY:

Kmeň stromu
Kladivo
Červ x8
Tetiva
Gumový krúžok na kladivo

TECHNICKÉ PARAMETRE:

Vek: 3+
Materiál: plast
Napájanie: 3x AA batérie (nie je súčasťou balenia)

ROZMERY:

Rozmery stromčeka: 22 cm x 15 cm x 14 cm
Rozmery kladivka: 14 cm x 7,5 cm x 3 cm
Rozmery červa: 6 cm x 1 cm x 1 cm
Rozmery balenia: 26,5 cm 15,5 cm x 13,5 cm

Výrobok je balený v estetickej kartónovej krabici.

Dodatočné parametre

Kategória: Stavebnice
Záruka: 2 roky
Výrobca: INKA

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: