Drevená skladačka, ukladanka Montessori 180 dielikov

€13 €10,80 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
19.4.2024
Možnosti doručenia

Drevené montessori puzzle. Zábavou je aranžovanie obrázkov podľa vzorov na kartičkách alebo vlastnej kreativity. Súprava obsahuje: 180 kociek rôznych tvarov a farieb, 24 obojstranných kartičiek a sáčok.

Detailné informácie

Podrobný popis

DREVENÉ PUZZZLE MONTESSORI 180 dielikov

Ako rozvinutá je fantázia vaša a vášho dieťaťa? Teraz budete mať skvelú príležitosť sa o tom presvedčiť!

Originálna, ale svojim predpokladom extrémne jednoduchá hračka s tým určite pomôže! Vďaka drevenému puzzle vytvoríte nejeden zaujímavý vzor!

Aby upútal pozornosť batoľaťa, každé puzzle bolo pokryté farebným náterom. To nepochybne povzbudí najmladšie k hre! A okrem skvelej zábavy vám pomôžu identifikovať a pomenovať viditeľné farby!

Až 180 prvkov vám umožní vytvárať naozaj pokročilé obrázky! Jediným obmedzením bude predstavivosť usporiadateľa! A až skončí zábava, všetky prvky schováte do praktickej látkovej tašky!

A keď využijete každú myšlienku, ktorá víri hlboko vo vašich mysliach a dušiach, karty vzorov obsiahnuté v sade vám prídu na pomoc! Na dvadsiatich štyroch kartách vytlačených na oboch stranách je celkom štyridsaťosem vzorov rôznych úrovní obtiažnosti!

Takáto spoločná hračka bude mať pozitívny vplyv na rozvoj rodinných vzťahov – každá chvíľka, ktorú s dieťaťom ako rodič strávite, bude mať za následok rozvoj vášho puta!

Dobrá hračka je hračka, ktorá poskytuje nielen zaujímavú zábavu, ale podporuje aj celkový vývoj bábätka! Podľa predpokladov pedagogiky vyvinutej Máriou Montessori platí, že čím jednoduchšia hračka, tým lepšie tieto predpoklady spĺňa!

Toto drevené puzzle pomôže pri rozvoji široko chápaných intelektuálnych schopností - predovšetkým kreativity a priestorovej predstavivosti!

Manuálne zručnosti nezostanú pozadu! Usporiadanie hádaniek bude vyžadovať presnosť a presnosť ruky, rovnako ako koordináciu oko-ruka!

Výrobok je celý vyrobený z dreva, vďaka čomu poskytuje nielen dostatočnú pevnosť, ale aj bezpečnosť! Všetky drevené prvky sú starostlivo brúsené a natreté netoxickou farbou, aby sa do jemnej rukoväte nezachytila ​​žiadna trieska.

Puzzle boli zabalené v estetickom kartónovom obale, takže sú ideálne ako darček!

 

Obsah sady

180 drevených kociek v rôznych tvaroch a farbách
24 obojstranných kariet
látkové vrecko na uskladnenie

 

Materiál:

drevené bloky
papierové karty

 

Rozmery:

kartičky: 8 cm x 6 cm
jeden blok (šesťhran): 4 cm x 5 cm
rozmery balenia : 21 cm x 24,5 cm x 4 cm
Hračka určená pre deti od 3 rokov (kvôli malým prvkom, ktoré možno ľahko prehltnúť).

Balené v estetickom, kartónovom obale.

Dodatočné parametre

Kategória: Stavebnice
Záruka: 2 roky
Výrobca: INKA

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: