Viacúčelová vodeodolná plachta na bicykel, skúter 200 x 110 cm

€10,90 €9,10 bez DPH
Dostupné
Môžeme doručiť do:
24.5.2024
Možnosti doručenia

Praktický obal na bicykel alebo čokoľvek podľa svojho využitia. Dokonale chráni pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami. Zabraňuje hrdzi a vyblednutiu farby. Univerzálna veľkosť vhodná pre dvojkolesové vozidlá. Materiál: polyester. Rozmery (ploché): 200 x 110 cm.

Detailné informácie

Podrobný popis

OCHRANA KOLESA, SKÓTRA, KOLOBEŽKY, TROJKOLKY A ĎALŠÍCH VÝROBKOV VO VAŠEJ DOMACNOSTI ZA VŠETKÝCH PODMIENOK!
Zlé poveternostné podmienky môžu negatívne ovplyvniť vzhľad a účinnosť dvojkolky, preto sa oplatí investovať do špeciálneho krytu, ktorý zabráni rôznym poškodeniam a nečistotám najmä pri dlhých zastávkach.

A čo viac, aj bicykel alebo skúter schovaný v zime v pivnici alebo garáži je stále vystavený mnohým faktorom, ktoré môžu ovplyvniť jeho ďalšiu prevádzku – prach, peľ alebo vlhkosť v miestnosti môžu znečistiť alebo poškodiť prvky dvojkolky, ktoré neskôr to prinesie len ďalšie problémy.

PRED ČÍM CHRÁNI KRYT?
Pokiaľ necháte vozidlo dlhšiu dobu bez ochrany, môže dôjsť ku korózii, vyblednutiu laku a početným nečistotám spôsobeným peľom, prachom alebo živicou stromov. Preto je tak dôležité zabezpečiť mu ochranu, ktorá tomu všetkému zabráni a odstráni ďalšie starosti a náklady spôsobené následnou opravou.

Dobrý kryt urobí každé vozidlo bezpečným počas dažďa, snehu, ale bude tiež chránené pred slnečným žiarením, peľom alebo živicou stromov.

KRYTY - CELOROČNÁ OCHRANA!
Materiál, z ktorého je kryt vyrobený, je extrémne odolný a odolný proti opotrebovaniu. Môžete ním úspešne nechať svoje vozidlo zakryté po dlhú dobu bez toho, aby ste sa museli obávať akýchkoľvek závad.

Odolné švy a vodeodolný materiál poskytnú ochranu bez ohľadu na poveternostné podmienky a zaistia, že vozidlo bude vždy v top stave a plne pripravené na jazdu, akonáhle bude kryt odstránený.

KRYT OCHRANIA KAŽDÉHO

Vodotesný a vodeodolný kryt bude dokonalou ochranou pre všetky dvojkolesové vozidlá - bicykle, skútre, mopedy a menšie motorky budú vždy chránené! Či už vonku alebo vo vnútri – vozidlá pokryté krytom si zachovajú účinnosť a bezchybný vzhľad.

Hlavné vlastnosti produktu:

Vodeodolný a odolný materiál,
Ochrana proti dažďu, snehu, slnečnému žiareniu a znečisteniu,
Zabraňuje hrdzi a vyblednutiu farby
Univerzálna veľkosť pre všetky dvojkolesové vozidlá
Ľahko sa nanáša a odstraňuje.
Celoročný produkt.

INFORMÁCIE O PRODUKTE:
Materiál: polyester

ROZMERY:
Kryt na bicykel (plochý): 200 cm x 110 cm
Balenie: 27 cm x 18 cm x 4 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo
Záruka: 2 roky
Výrobca: L-Brno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: