Spájkovačka s ohrevom, regulácia teploty, LCD displej 80W

€16,30 €13,60 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
6.3.2024
Možnosti doručenia

Odporová vykurovacia spájkovačka s reguláciou teploty do 1 ° C a vstavaným LCD displejom. Kompaktná veľkosť a presný hrot umožňujú presné spájkovanie. Má vypínač on/off. Výkon: 80 W. Spájkovačka: 20,5 x 2,5 cm. Dĺžka hrotu: 1,5 cm.

Detailné informácie

Podrobný popis

80W vyhrievaná spájkovačka s ovládaním teploty a LCD displejom

Presnosť vo vašich rukách

Ohrievacia spájkovačka, známa tiež ako odporová spájkovačka, je extrémne užitočný nástroj na spájkovanie malých elektronických súčiastok. Na rozdiel od tradičných transformátorových spájkovačiek využíva táto inovatívna spájkovačka na výrobu tepla ohrievač.

 

Presná regulácia teploty

Vďaka možnosti nastavenia teploty pomocou intuitívnych tlačidiel „+“ a „-“ môžete zariadenie prispôsobiť požiadavkám konkrétnej práce. Vstavaný LCD displej navyše umožňuje sledovať nastavenú teplotu s presnosťou 1 °C.

 

Ergonomický dizajn a nízka hmotnosť

Spájka zaujme ergonomickým tvarom a nízkou hmotnosťou, ktorá zaisťuje mimoriadny komfort práce aj pri dlhotrvajúcich úkonoch. Tento nástroj je ideálny pre profesionálov aj domácich majstrov. Môžete ich použiť na opravy telefónov, kutilské projekty, výrobu šperkov a mnoho ďalšieho!

 

Presné riadenie procesu spájkovania

Kompaktná veľkosť spájkovačky a jemný hrot umožňujú presnú kontrolu každej fázy spájkovacieho procesu, pričom sa starajú o tie najmenšie detaily.

 

Rýchle zahrievanie a odolnosť

Spájkovačka dosahuje rýchly ohrev, čo vám umožní začať pracovať behom okamihu. Je vyrobená z najkvalitnejších materiálov, čo zaručuje nielen efektívne spájkovanie, ale aj dlhotrvajúci výkon.

 

Technické parametre:

Výkon: 80W
Napájanie zo siete: 110-230 V
Ovládanie teploty: áno (pomocou dvoch tlačidiel)
Prepínač: áno

 

Rozmery:

Spájkovačka: 20,5 cm x 2,5 cm
Hrot (dĺžka): 1,5 cm
Dĺžka kábla: 1m
Balenie: 31,5 cm x 8,2 cm x 4,5 cm

 

80W vyhrievaná spájkovačka s ovládaním teploty a LCD displejom je nástroj, ktorý vám umožní dosiahnuť presné a odolné spoje v elektronike. Vďaka pohodlnému dizajnu a funkčnosti získate kontrolu nad procesom spájkovania bez ohľadu na vaše skúsenosti. Technické parametre obsiahnuté v sade a vysoká kvalita spracovania robia z tejto spájkovačky nenahraditeľný nástroj vo vašej dielni.

Dodatočné parametre

Kategória: Náradie
Záruka: 2 roky
Výrobca: KAFUWELL

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: