Profesionálna montážna penová pištoľ 189 mm

€14,20 €11,80 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
6.3.2024
Možnosti doručenia

Montážna penová pištoľ umožňuje presné nanášanie montážnej peny. Má ergonomickú rukoväť, gombík na reguláciu prietoku peny a systém, ktorý zabraňuje vysychaniu peny. Kompatibilný s rôznymi typmi plechoviek. Pištoľ: 32,5 x 21 cm.

Detailné informácie

Podrobný popis

Montážna penová pištoľ 189 mm

Presné a efektívne stavebné úpravy

Montážna penová pištoľ je nepostrádateľným spoločníkom pre každú renováciu a stavebné práce, najmä tam, kde je potreba tesné, presné a účinné plnenie, izolácia alebo tesnenie. Naša 189mm montážna penová pištoľ je nástroj, ktorý splní vaše očakávania a uľahčí vám prácu.

Presné riadenie toku peny

Vďaka gombíku na nastavenie prietoku môžete upraviť prúd peny a dokonale prispôsobiť množstvo materiálu konkrétnej práci. Precízny hrot zaručuje presné a presné nanesenie peny na vybrané miesta.

Komfort a výkon

Ergonomická rukoväť zaisťuje pohodlie pri používaní a nízka hmotnosť zbrane znamená, že ani dlhodobá práca nie je únavná. Vďaka tomu sú dokončovacie stavebné práce príjemnejšie a rýchlejšie.

Ochrana proti vysychaniu peny

Naša pištoľ je vybavená systémom, ktorý zabraňuje vysychaniu peny. Môžete úplne zablokovať tok materiálu, čím zabránite nielen zasychaniu peny v sude, ale tiež minimalizujete riziko náhodného úniku peny z nanesenej plechovky pri preprave.

Všestrannosť a odolnosť

Pištoľ je kompatibilná s typickými nádobami na montážne peny, polystyrénové lepidlá a klasické čističe pištolí. Použité materiály sú odolné a odolné proti poškodeniu a deformácii, čo zaručuje dlhodobú účinnosť výrobku.

Hlavné vlastnosti produktu:

Presná regulácia množstva dodávanej peny
Možnosť úplného zablokovania toku materiálu
Ergonomická rukoväť pre pohodlnú prácu
Ľahká, ale pevná konštrukcia
Vysoko kvalitné materiály odolné proti poškodeniu
Kompatibilný s typickými penovými plechovkami

Obsah sady:

Montážna penová pištoľ
Rozšírenie

Technické parametre:

Materiál: oceľ
Rozmery:

Pištoľ: 32,5 cm x 21 cm
Hlaveň (dĺžka): 21 cm
Investujte do našej 189mm montážnej penovej pištole a získajte nástroj, ktorý vám uľahčí presné dokončenie konštrukcie. Pevná konštrukcia, regulácia prúdu peny a ergonomická rukoväť sú funkcie, ktoré zefektívnia a spríjemnia vašu prácu. Výrobok je dodávaný v odolnom kartónovom obale.

Dodatočné parametre

Kategória: Náradie
Záruka: 2 roky
Výrobca: KAFUWELL

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: