Solárna lampa s pohybovým a súmrakovým senzorom, 100 LED

€11,30 €9,40 bez DPH
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia

100LED solárna lampa s pohybovými a súmrakovými senzormi. Vďaka vstavaným senzorom sa svietidlo automaticky zapne na zle osvetlenom mieste a keď zaznamená pohyb. Dosah pohybového senzora je 3-5m. Počet prevádzkových režimov: 3. Rozmery: 13,5 x 9,6 x 5cm. Výhodou je uhlové svietenie.

Detailné informácie

Podrobný popis

SOLÁRNA LAMPA SNÍMAČ POHYBU A SÚMRAK 100 LED
Solárna lampa nabíjaná solárnym panelom nám poskytuje bezplatné osvetlenie po celý rok. Nevyžaduje elektroinštaláciu. Má režim automatického spúšťania za súmraku.

Lampa má bočné osvetľovacie moduly, ktoré osvetlia väčšiu plochu.

Vonkajšia lampa na montáž na stenu domu alebo strom. Má batéria - dobíjacia batéria nabíjaná slnečným žiarením. Lampa a solárna časť tvorí jeden celok, čo uľahčuje inštaláciu a obsluhu. Je vybavený súmrakovým a pohybovým senzorom. Možno ho použiť aj v interiéri, v garáži alebo na chodbe.

Lampa sa veľmi ľahko inštaluje a nevyžaduje žiadne náradie ani kabeláž. Svietidlo stačí priskrutkovať skrutkou alebo prilepiť obojstrannou páskou na vybraný povrch.

V hornej časti lampy je solárny panel s presnými senzormi súmraku a pohybu. Hlavné svetlo sa aktivuje, keď senzor zaznamená pohyb v dosahu 3/5 metra, pokrývajúci oblasť 120°°, a zhasne, keď pohyb zmizne.

Má 3 prevádzkové režimy:

Svetlo sa rozsvieti, keď je detekovaný súmrak.

Svetlo sa rozsvieti za súmraku, keď detekuje pohyb, a po 20 sekundách sa vypne.

Svetlo sa rozsvieti, keď zaznamená pohyb, a po 20 sekundách zhasne.

Vďaka automatickému ukladaniu energie do batérií a vstavaných senzorov si môžeme v dôležitých okamihoch užiť jasnú auru bez toho, aby sme zasahovali do zapínania alebo chodu svietidla. To umožňuje veľké pohodlie a poskytuje nebývalý komfort.

Lampa je vybavená pohybovými a súmrakovými senzormi, čo znamená, že s ňou (po zvolení režimu) nemusíme nič robiť. V prípade potreby sa automaticky zapne a po určitom čase sa vypne.

Je to moderné a pohodlné riešenie pre každého. Univerzálny vzhľad bude dobre fungovať v mnohých aranžmánoch a bude dokonale ladiť s charakterom vášho domova a záhrady.

Základný obnoviteľný zdroj energie, ktorým je solárna energia, znamená, že sa mnoho ľudí rozhodne pre jej využitie, aby vyhovelo nadchádzajúcim štandardom a trendom. Taká energia je prirodzená, bezplatná, široko dostupná a úplne bezpečná. Investície do zariadení na solárny pohon prinášajú nielen hmatateľné finančné výhody, ale aj priamy dopad na záchranu planéty.

Technické parametre:

 

Materiál: plast

Čierna farba

Napájanie: solárne

Počet žiaroviek: 100 LED

Počet režimov: 3

Dosah snímača pohybu: 3-5 metrov

Svetelný tok: 600/700Lm

 

Obsahuje:

 

2x skrutky

2x rozširujúca zástrčka

svietidlo

 

Rozmery:

 

Lampy: 13,5 cm x 9,6 cm x 5 cm

Balenie: 14 cm x 6,5 cm x 10,5 cm

 

Balené v kartónovej krabici.

Dodatočné parametre

Kategória: LED baterky, reflektory
Záruka: 2 roky
Výrobca: INKA

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: