Dielenské svietidlo USB, magnet, batéria 1200 mAh, 200 lm čierna

€12,80 €10,70 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
6.3.2024
Možnosti doručenia

Dielenské svietidlo s výkonom 3W a svietivosti 200lm - spoľahlivý nástroj do každej dielne. Má pohyblivý LED panel, magnetickú základňu a až 5 prevádzkových režimov. Napájanie z batérie. Rozmery: 24,7 x 5,5 cm.

Detailné informácie

Podrobný popis

DOBÍJACIE, S MAGNETOM SKVELÁ SVIETIDLÁ
VÁŠ SPOĽAHLIVÝ ZDROJ SVETLA
Vaša dielňa sa nezaobíde bez efektného osvetlenia. Ak hľadáte všestranné a spoľahlivé svietidlo, ktoré splní vaše požiadavky, práve ste našli perfektný produkt!

VÝKONNÉ SVETLO PRE DOKONALÚ PRESNOSŤ TÁTO DIELENSKÁ SVIETIDLÁ
je ideálny pre domácich majstrov i profesionálov. Jeho silný svetelný lúč so svietivosťou 200 lm dokonale osvetlí aj tie najhoršie prístupné miesta. Pri práci s ním môžete vykonávať úlohy s väčšou presnosťou a zmyslom pre detail.

FLEXIBILNÝ DIZAJN PRE VAŠE POHODLIE
Dlhý LED panel je nastaviteľný v rôznych uhloch, čo umožňuje pohodlné prispôsobenie osvetlenia potrebám danej situácie. Pohyblivý dizajn umožňuje svietidlo zložiť, takže zaberie menej miesta vo vrecku alebo zásuvke.

BEZPROBLÉMOVÉ NAPÁJANIE Z BATÉRIE
Vďaka vstavanej 1200 mAh batérii môžete svietidlo používať bez toho, aby ste sa museli starať o neustále pripájanie k elektrickej sieti alebo výmenu batérie. Ide o praktické riešenie, ktoré šetrí vašu energiu a peniaze.

5 PREVÁDZKOVÝCH REŽIMOV PRE RÔZNE ÚLOHY
Toto svietidlo ponúka až 5 prevádzkových režimov, vrátane silného a slabého predného svetla, mini LED svetla a stáleho a blikajúceho červeného svetla. Nech už sú vaše potreby akékoľvek, toto svietidlo má pre vás režim.

MAGNETICKÁ ZÁKLADŇA PRE POHODLIE
Základňa svietidla je vybavená magnetom, ktorý umožňuje ľahké pripevnenie na kapotu vášho auta, pracovnú dosku, kovovú skriňu alebo akékoľvek iné miesto, kde potrebujete ďalšie osvetlenie.

PEVNÁ KONŠTRUKCIA PRE DLHODOBÉ POUŽÍVANIE
Táto baterka bola vytvorená s ohľadom na drsné podmienky. Vyrobené z najkvalitnejších materiálov, je odolné a pripravené na prácu po mnoho rokov.

TECHNICKÉ PARAMETRE:
Výkon: 3W
Napájanie: Vstavaná batéria 1200 mAh
Svietivosť: 200 lm
Hmotnosť: 135 g
Svetelný zdroj: LED
ROZMERY:
Svietidlo (zložené): 15 cm x 5,5 cm
Svietidlo (rozložené): 24,7 cm x 5,5 cm
USB kábel: 50 cm
Balenie: 16 cm x 5,5 cm x 5 cm
S týmto dobíjacím dielenským svietidlom USB COB Magnet budú vaše dielne a každodenné činnosti efektívnejšie a pohodlnejšie. Spoľahlivý zdroj svetla je teraz na dosah ruky!

Dodatočné parametre

Kategória: LED baterky, reflektory
Záruka: 2 roky
Výrobca: INKA

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: