Kolobežka pre deti a dospelých Ailo brzda, tlmič predný, zadný 200 mm biela

€56,30 €46,90 bez DPH
Dostupné
Môžeme doručiť do:
24.5.2024
Možnosti doručenia

Mestská kolobežka určená pre osoby staršie 8+, výšky 145 - 195 cm. Odolná hliníková konštrukcia umožňuje nosnosť až 100 kg. Kolobežka je vybavená prednými a zadnými tlmičmi, stojanom a brzdou v blatníku. 200mm kolieska. Je skladacia.

Detailné informácie

Podrobný popis

Skladacia mestská kolobežka AILO detská aj pre dospelých do 100 kg.

Jazda na kolobežke po meste je najmä na jar av lete skvelou alternatívou k používaniu verejnej dopravy alebo auta. Rok od roku stále viac detí volí tento dopravný prostriedok na dlhšie a kratšie vzdialenosti.

Mestské kolobežky sa od výkonnostných líšia niektorými funkciami a technickými parametrami, pretože sú prispôsobené špecifickej povahe mestského jazdenia. Pokiaľ bude vaše dieťa cestovať prevažne po chodníkoch alebo uličkách.

Odporúčame zvoliť skladaciu mestskú kolobežku AILO, ktorá bude dobre fungovať na nerovných chodníkoch a iných povrchoch typických pre mesto.

Kolobežka AILO je veľmi dobre pripravená na jazdu po meste. Je vyrobená z veľmi odolnej hliníkovej zliatiny, takže sa nezľakne žiadne nerovnosti terénu.

Má väčšie a veľmi odolné kolieska o veľkosti 200 mm, ktoré si lepšie poradia v mestskom priestore a umožňujú väčšiu rýchlosť. Kolobežka má veľmi dobrú priľnavosť, čo znamená, že aj pri rýchlejšej jazde sa na nej dieťa cíti bezpečne.

Má dva tlmiče (predné a zadné), ktoré výrazne zlepšujú jazdný komfort cez nerovnosti na ceste. Rukoväte riadidiel majú gumové úchyty a platforma je s protišmykovým materiálom.

Kolobežku AILO, ako sa na mestské vozidlo pristane, je možné zložiť a vziať so sebou na rôzne miesta, napríklad do školy alebo do práce. Má systém pre ľahké skladanie riadidiel a riadidlá sú po zložení zaistené špeciálnym háčikom.

KOLOBEŽKA PRE DOSPELÝCH AJ DETI
Kolobežka má stojan, ktorý umožňuje pohodlné zaparkovanie kdekoľvek. Vďaka tomu je výlet po meste pre dieťa ešte atraktívnejší. Napríklad pri rodinnej prechádzke sa môžete zastaviť na zmrzlinu, oprieť kolobežku o stojan a naplno si vychutnať lahodnú desiatu. Noha je skladacia, takže ju je možné v prípade potreby odskrutkovať.

Model AILO je svojimi parametrami vhodný aj pre teenagerov a dospelých. Nosnosť je do 100 kg, výška používateľa sa pohybuje od 145 do 195 cm.

Technické špecifikácie

  • Vekové rozmedzie od 8 rokov
  • Odporúčaná výška 145 - 195 cm
  • Nosnosť do 100 kg
  • Typ rámu: odolný hliník
  • Veľkosť kotúča 200 mm
  • Šírka platformy 140 mm
  • Protišmykové rukoväte s krytmi
  • Dĺžka riadidiel 375 mm
  • Tlmič vpredu aj vzadu
  • Brzda blatníka

Dodatočné parametre

Kategória: Kolobežky
Záruka: 2 roky
Výrobca: Gimme

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: