Detská ping pong sada so sieťkou, rakety, loptičky

€17,10 €14,30 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
19.4.2024
Možnosti doručenia

Skvelý set na stolný tenis. Tento šport zlepšuje fyzickú zdatnosť a rozvíja inteligenciu dieťaťa. Jednoduchá montáž, hodí sa na dosku stola s hrúbkou max. 5 cm. Sada obsahuje: 2 pálky, 3 loptičky, sieť. Rozmer siete: 170 x 14 cm. Rakety: 25,5 x 14,5 cm.

Detailné informácie

Podrobný popis

Stolný tenis je hra pre všetkých od 5 do 100 rokov.

Pingpongový set na stolný tenis sa ľahko zostavuje. Sieť inštalujeme prakticky na každý stôl a rakety a loptičky umožnia okamžite začať vzrušujúce hry.

Rakety sú určené pre rekreačnú hru, použitá guma zaisťuje rýchlosť a veľmi dobrú kontrolu.

Sieť po nasadení je dobre napnutá, po hre sa dá veľmi rýchlo zložiť.

Tento šport je pre dieťa výborným prostriedkom psychofyzického rozvoja. Stolný tenis pomáha rozvíjať inteligenciu už od útleho veku. Zároveň zvýšenie fyzickej zdatnosti nášho batoľaťa. Táto disciplína má významný vplyv na rozvoj mozgu, pretože hra má veľmi dobrý vplyv na koordináciu medzi rukou a zrakom. Pri zápasoch sa hráč musí sústrediť na loptu a dostatočne rýchlo reagovať.

Stolný tenis zvýši inteligenciu dieťaťa, pretože si vyžaduje zvládnutie radu taktických zručností: pravidlá, stratégie, individuálny štýl hry. Ping-pong umožňuje deťom lepší vstup do dospelosti – vďaka hre tí najmenší získavajú psychickú odolnosť, v dnešnej dobe toľko potrebnú.

Stolný tenis je hra, ktorá má obrovský pozitívny vplyv na vývoj dieťaťa, a to ako po stránke fyzickej, tak aj psychickej. S našou sadou môžete svoje dobrodružstvo s týmto športom začať veľmi rýchlo.

Obsah sady:

  • dve rakety na stolný tenis,
  • 3 pingpongové loptičky
  • sieť

    Rozmery:

max sieť: 170 cm x 14 cm

hodí sa na dosku stola s maximálnou hrúbkou 5 cm

Rakety: 25,5 cm x 14,5 cm

Rozmery balenia: 28cm x 25,5cm x 6cm

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky športové
Záruka: 2 roky
Výrobca: INKA

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: