Drevené Montessori puzzle v krabičke 50 dielikov

€14,20 €11,80 bez DPH
Skladom >
Môžeme doručiť do:
18.4.2024
Možnosti doručenia

50 obojstranných kariet s obrázkami - vzory na usporiadanie, 2 kovové krabičky na uloženie kariet a hlavolamov, 36 drevených puzzle rôznych tvarov a farieb.

Detailné informácie

Podrobný popis

Drevené Montessori puzzle v krabičke 50 dielikov

Originálna, ale svojim predpokladom extrémne jednoduchá hračka s tým určite pomôže! Vďaka drevenému puzzle vytvoríte nejeden zaujímavý vzor!
A keď využijete každú myšlienku, ktorá víri hlboko vo vašich mysliach a dušiach, karty vzorov obsiahnuté v sade vám prídu na pomoc!
Dobrá hračka je hračka, ktorá poskytuje nielen zaujímavú zábavu, ale podporuje aj celkový vývoj bábätka! Podľa predpokladov pedagogiky vyvinutej Máriou Montessori platí, že čím jednoduchšia hračka, tým lepšie tieto predpoklady spĺňa! Takáto spoločná hračka bude mať pozitívny vplyv na rozvoj rodinných vzťahov – každá chvíľka, ktorú s dieťaťom ako rodič strávite, bude mať za následok rozvoj vášho puta!

Toto drevené puzzle pomôže pri rozvoji široko chápaných intelektuálnych schopností - predovšetkým kreativity a priestorovej predstavivosti!

Manuálne zručnosti nezostanú pozadu! Usporiadanie hádaniek bude vyžadovať presnosť a presnosť ruky, rovnako ako koordináciu oko-ruka!

Učenie anglických slovíčok – mená sú uvedené na kartičkách.

Obsahuje:

  • 50 obojstranných kariet s obrázkami - vzory na usporiadanie,
  • 36 drevených puzzle rôznych tvarov a farieb,
  • 2 kovové krabičky na uloženie kariet a hlavolamov.

 

Vek od 3 rokov

Dodatočné parametre

Kategória: Drevené hračky
Záruka: 2 roky
Výrobca: Doris

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: