Multifunkčný plážový slnečník skladací XXL

€40,50 €33,80 bez DPH
Dostupné
Môžeme doručiť do:
24.5.2024
Možnosti doručenia

Veľký a skladací plážový slnečník. Stabilná konštrukcia ochráni pred vetrom a slnkom. Vďaka použitiu lán sa z nej stane praktická zástena. Sada obsahuje: dáždnik, kolíky, lano a kryt. Šírka rozloženého dáždnika: cca 200 cm.

Detailné informácie

Podrobný popis

Multifunkčný plážový slnečník skladací XXL

SLNEČNÍK JE ZÁRUKOU TROCHY TIEŇA V SLNEČNÝCH DŇACH!
Predstavte si, že je uprostred leta, z neba sa valí horúco, vy odpočívate na záhrade alebo na pláži a slnko nemilosrdne zahrieva vašu pokožku a nápoj, ktorý by mal byť chladný. Všetci sme to zažili, ale môžete tomu zabrániť! Ponúknite svojim zákazníkom trochu odpočinku v slnečných dňoch pridaním slnečníka do sortimentu vášho obchodu.

Tento slnečník skvele poslúži ako záhradný slnečník, slnečník, ale aj ako praktický plážový stan, ktorý vám poskytne príjemný široký tieň, pod ktorý sa zmestí celá rodina a vaše obľúbené nápoje. Podľa situácie a potrieb je možné slnečník namontovať v sklopenej alebo zvislej polohe - univerzálna montáž vyhovie potrebám každého človeka.

PLÁŽOVÝ STAN VÁS OCHRÁNI PRED SLNKOM A VETROM!
Veľkosť slnečníka umožňuje schovať sa pred slnkom vo veľkom pohodlnom tieni. Dopraje vašim zákazníkom chvíľu dychu ako na záhrade, na pláži, tak na akomkoľvek inom slnečnom mieste!

Okrem ochrany pred slnkom vám slnečník tiež umožní nebáť sa vetra, ktorý je pri mori obzvlášť silný. To všetko vďaka dodatočným stenám siahajúcim až k zemi. Všité očká a pripevnené štipce umožňujú celý slnečník stabilne upevniť k zemi. Spoľahlivá a pevná montáž ochráni slnečník aj keď fúka silný vietor!

SKLADACÍ PLÁŽOVÝ STAN V PODOBE slnečníka JE SKVELÁ VYMOŽENOSŤ!
Slnečník sa behom okamihu rozloží a pomocou ľahko ovládateľnej kotvy sa ľahko inštaluje do zeme. Vaši zákazníci si môžu byť istí, že slnečník bude stáť stabilne bez ohľadu na typ terénu – bude ideálny na zasadenie do piesku alebo záhradnej pôdy.

A v zloženom stave slnečník nezaberie veľa miesta, takže si ho môžete zobrať so sebou na dovolenku, rodinný výlet k vode alebo návštevu priateľov na vidiek. Ľahko sa zmestí do auta a vďaka priloženému krytu všetky prvky pohodlne zbalíte.

VYSOKO KVALITNÝ PLÁŽOVÝ STAN!
Materiál, z ktorého je slnečník vyrobený, je extrémne odolný a odolný, zvládne vlhkosť, slnko aj vietor. Vydrží mnoho rodinných výletov a mnoho víkendov strávených na záhrade, kempovaní alebo na pláži!

INFORMÁCIE O PRODUKTE:
Obsahuje:

Slnečník
Kryt s rukoväťou
4x plastový kolík
4x oceľový čap
4x povrázok

ROZMERY:

Výška rozloženého slnečníka: cca 230 cm
Šírka rozloženého slnečníka: cca 200 cm
Šírka slnečníka s bočnými stenami: cca 240 cm
Dĺžka zloženého slnečníka: cca 150 cm
Rozmery balenia: 150 cm x 10 cm x 10 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky na záhradu
Záruka: 2 roky
Výrobca: INKA

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: