Drevené chodítko s interaktívnou tabuľkou

€55,10 €45,90 bez DPH
Dostupné
Môžeme doručiť do:
24.5.2024
Možnosti doručenia

Drevené chodítko s interaktívnou tabuľou - triedička, posuvné bloky, preklápacie dosky. Vek: 12m +. Rozmery chodítka: 32 cm x 49 cm x 34 cm.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ponúkané drevené odrážadlo má v sebe zabudované výukové hračky, ktoré dieťaťu umožnia hrať sa, aj keď sa mu do ďalších, náročných krokov nechce! Vďaka tomu sa odrážadlo stane obľúbenou hračkou vášho dieťaťa! Batoľa si užije veľa zábavy a môžete si byť istí, že zábava bude spojená so starostlivosťou o správny vývoj bábätka.

Presúvanie gulí, presúvanie dlaždíc s číslami alebo triediace bloky sú jednoduché hry, ktoré prinášajú veľa výhod! Budú stimulovať manuálnu zručnosť dieťaťa, najmä jemnú motoriku súvisiacu s prácou prstov a rúk.

Atraktívna hračka, ktorá rozvíja množstvo schopností najmladšieho člena rodiny, je snom každého rodiča. Nákupom dreveného náučného odrážadla s triedičkou pre vaše dieťa mu umožníte spojiť zábavu so vzdelávaním už od útleho veku. Musíte však pamätať na to, že učenie chôdze je proces, ktorým si dieťa musí prejsť samo – drevené odrážadlo bude iba doplnkom, ktorý mu časť tohto učenia spríjemní.

Pohodlné madlo umiestnené vo výške 48 cm nad zemou vám umožní udržať pohodlnú pozíciu pri prvých krôčikoch. Chrbát zostane rovný a vytvoria sa u dieťaťa správne návyky. Ľahko uchopiteľná rukoväť vám umožní bezpečne sa naučiť chodiť. Drevené kolieska s priemerom 14,5 cm sú potiahnuté gumou, aby chránili chodítko aj podlahu. Nemusíte sa báť, že sa panely poškriabu!

Materiál: drevo

Vekové rozmedzie: 12m+

Rozmery:

Chodítko (šírka x výška x hĺbka): 32 cm x 49 cm x 34 cm

Výška rukoväte od zeme: 48 cm

Kruh: 14,5 cm

Ukážkový blok: 3 cm x 3 cm x 3,7 cm

Balenie: 56 cm x 35,5 cm x 14 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Chodítka
Záruka: 2 roky
Výrobca: INKA

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: