Visiace zámky Montessori senzorický vláčik

€15,80 €13,20 bez DPH
Dostupné
Môžeme doručiť do:
23.5.2024
Možnosti doručenia

Farebný vláčik s visiacim zámkom, ktoré je možné vzájomne kombinovať. Na každej pasuje iba jeden kľúč. Skvelá zábava, ktorá učí logickému mysleniu a rozvíja manuálne zručnosti. Materiál: plast. Rozmer: 7 cm x 9 cm.

Detailné informácie

Podrobný popis

Až šesť roztomilých autíčok s visiacim zámkom: lokomotíva, školský autobus, policajné auto, hasičský zbor, sanitka a predajňa zmrzliny, ktoré poskytujú veľa príležitostí na zábavu!

Každé má inú farbu, takže sa vaše dieťa naučí rozlišovať a pomenovávať základné farby. Sú navyše obojstranné - na jednej strane majú grafiku predstavujúcu dané vozidlo a na druhej majú nápis.

Nápisy na visiacich zámkoch sú v angličtine, ale nebojte sa, aj keď vaše dieťa nepozná anglické názvy alebo nevie čítať, aj tak táto hračka splní svoj účel. Každá časť vozítka má krúžky, ktoré si dieťa môže spočítať a priradiť tak príslušný kľúč s arabským číslom. Dieťa tiež môže pomocou pokusu a omylu priradiť kľúče k visiacim zámkom.

Veľkou výzvou pre dieťa bude sada visiacich zámkov. Pomocou vodítok nájdených na autách a kľúčoch bude musieť vaše dieťa porovnať jednotlivé kusy, aby otvorilo visiace zámky.

Súprava tiež obsahuje jeden čarovný kľúč, ktorý otvára všetky visiace zámky!

Po otvorení visiacich zámkov je možné vozidlá spojiť do vlaku s ľubovoľnými kombináciami. A potom sa vydajte na cestu po miestnosti farebným vlakom!

Otváranie visiacich zámkov, otáčanie kľúčov, spájanie budú vynikajúcimi spôsobmi, ako rozvíjať manuálne zručnosti a koordináciu očí a rúk.

Hlavné vlastnosti produktu:

učenie farieb,

učiť sa čísla,

rozvoj manuálnych zručností,

fantastická zábava,

intelektuálna výzva,

výrazné farby,

možnosť vytvorenia vlaku.

 

Vozítka aj kľúče sú vyrobené z kvalitného plastu, ktorý nemá ostré hrany. Vďaka tomu si môžete byť istí, že sada je nielen odolná, ale aj úplne bezpečná na hranie!

Obsah sady:

Vozítko 6x

Kľúč x7

Technické parametre:

Materiál: plast

Počet prvkov: 13

Vek používateľa: 18m+

Rozmery:

Jednotlivé vozítko: 7 cm x 9 cm

Kľúč: 6,5 cm

Balenie: 28,5 cm x 24,5 cm x 5 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Autá, traktory, lietadlá
Záruka: 2 roky
Výrobca: INKA

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: