Obojstranné liehové fixy v puzdre 168 kusov s zakladačom

€27,30 €22,80 bez DPH
Nedostupné
Možnosti doručenia

Sada obsahuje 168 fixiek v rôznych farbách a plastovú základňu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Obojstranné liehové popisovače v puzdre + základňa TWIN MAKER

Sada obsahuje 168 fixiek v rôznych farbách a plastovú základňu.

Skvelou voľbou, či už ste architekt, grafik, skúsený ilustrátor alebo kresliar, ktorý ešte len začína svoje umelecké dobrodružstvo. Fixy sú skvelou ponukou pre každého – možno ich použiť na kreslenie, písanie, ilustráciu, skicovanie, tieňovanie, dizajn, vyfarbovanie atď.

Každý popisovač má dva hroty, široký – ideálny na pokrytie väčších plôch a tenký – na vytváranie tenkých a presnejších línií na doladenie detailov. Správne zvolený hrot zaistí detailnú kresbu alebo jej lepšie krytie.

Atrament na alkoholovej báze poskytuje vynikajúce tieňovanie - farby sa navyše ľahko vzájomne miešajú, čo umožňuje rýchle prelínanie farieb. Alkoholový atrament tiež rýchlo preniká do papiera, takže sa pri maľovaní nerozmazáva a po zaschnutí sa stáva stálym.

Vyfarbovanie alebo kreslenie fixy je skvelá zábava nielen pre deti, ale aj pre dospelých. Dokonale trénuje manuálnu zručnosť a zároveň umožňuje zbaviť sa stresu a zabudnúť na problémy.

Sada obsahuje plastový stojan, ktorý bude určite vhodným doplnkom pri maľovaní. Všetky popisovače budú vždy po ruke, prehľadne usporiadané v príslušných priehradkách. Puzdro, v ktorom sú fixky zabalené, sa navyše skvele hodí na to, aby ste si so sebou vzali celú sadu.

Sada je perfektná ako darček pre každého kreatívneho človeka bez ohľadu na vek! Zabaví vás aj na dlhé hodiny, navyše pozitívne ovplyvní vašu fantáziu a kreativitu. Umožní vám tiež rozvíjať manuálne a umelecké zručnosti. Kto vie, možno je vo vás skutočný umelec!

Rozmery:

dĺžka značky: 15 cm
základňa: 23 cm x 20 cm x 3 cm
balenie 23,5 cm x 21 cm x 17 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Výtvarné a kreatívne sady
Záruka: 2 roky
Výrobca: INKA

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: