Obojstranné liehové fixy 168 kusov

Značka: INKA
€29,10 €24,30 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
28.9.2023
Možnosti doručenia

Sada obsahuje 168 fixiek.

Detailné informácie

Podrobný popis

Obojstranné liehové popisovače TWIN MAKER

Sada obsahuje 168 fixiek v rôznych farbách

Skvelou voľbou, či už ste architekt, grafik, skúsený ilustrátor alebo kresliar, ktorý ešte len začína svoje umelecké dobrodružstvo. Fixy sú skvelou ponukou pre každého – možno ich použiť na kreslenie, písanie, ilustráciu, skicovanie, tieňovanie, dizajn, vyfarbovanie atď.

Každý popisovač má dva hroty, široký – ideálny na pokrytie väčších plôch a tenký – na vytváranie tenkých a presnejších línií na doladenie detailov. Správne zvolený hrot zaistí detailnú kresbu alebo jej lepšie krytie.

Atrament na alkoholovej báze poskytuje vynikajúce tieňovanie - farby sa navyše ľahko vzájomne miešajú, čo umožňuje rýchle prelínanie farieb. Alkoholový atrament tiež rýchlo preniká do papiera, takže sa pri maľovaní nerozmazáva a po zaschnutí sa stáva stálym.

Vyfarbovanie alebo kreslenie fixy je skvelá zábava nielen pre deti, ale aj pre dospelých. Dokonale trénuje manuálnu zručnosť a zároveň umožňuje zbaviť sa stresu a zabudnúť na problémy.

Sada je perfektná ako darček pre každého kreatívneho človeka bez ohľadu na vek! Zabaví vás aj na dlhé hodiny, navyše pozitívne ovplyvní vašu fantáziu a kreativitu. Umožní vám tiež rozvíjať manuálne a umelecké zručnosti. Kto vie, možno je vo vás skutočný umelec!

Rozmery:

dĺžka značky: 15 cm
základňa: 23 cm x 20 cm x 3 cm
balenie 23,5 cm x 21 cm x 17 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Výtvarné a kreatívne sady
Záruka: 2 roky
Výrobca: INKA

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: