Obojstranné fixky v puzdre 168 kusov

€23 €19,20 bez DPH
Nedostupné
Možnosti doručenia

Každá fixka má dva hroty – širokú a tenkú. Sada obsahuje 168 farebných fixiek v puzdre.

Detailné informácie

Podrobný popis

Až 168 fixiek, ktoré budú skvelou voľbou bez ohľadu na to, či ste dieťa, architekt, grafik, skúsený ilustrátor alebo kresliar, ktorý ešte len začína svoje umelecké dobrodružstvo. Fixy sú skvelý nápad pre každého – môžete s nimi kresliť, písať, ilustrovať, skicovať, tieňovať, navrhovať, farbiť atď.

Každý popisovač má dva hroty, široký hrot – ideálny na maľovanie na väčšie plochy a tenký hrot – na vytváranie tenkých a presnejších línií na zjemnenie detailov. Správne zvolený hrot poskytne viac detailov v kresbe alebo lepšie krytie.

Alkoholový atrament poskytuje vynikajúce tieňovanie - farby sa navyše ľahko vzájomne miešajú, čo umožňuje rýchle prelínanie farieb. Alkoholový atrament tiež rýchlo prenikne do papiera, takže sa pri maľovaní nerozmazáva a po zaschnutí sa stáva stálym.

Vyfarbovanie alebo kreslenie fixy je skvelá zábava nielen pre deti, ale aj pre dospelých. Dokonale precvičuje manuálnu zručnosť a zároveň umožňuje uvoľniť sa a zabudnúť na problémy.

Súprava je perfektným darčekom pre každého kreatívneho človeka bez ohľadu na vek! Tiež vás zabaví na dlhé hodiny a bude mať aj pozitívny vplyv na vašu predstavivosť a kreativitu. Rozvíja aj manuálne a umelecké zručnosti.

Počet fixiek: 168 ks

Počet hrotov na fixe: 2

Typ atramentu: alkohol

Obsahuje:

168x fixy v rôznych farbách

Praktický pozdro

Rozmery:

Dĺžka fixy: 15 cm

Balenie: 23 cm x 21 cm x 17 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Výtvarné a kreatívne sady
Záruka: 2 roky
Výrobca: INKA

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: