Hračka do vane vodné koleso tučniak

Značka: INKA
€15,20 €12,70 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
26.9.2023
Možnosti doručenia

Hračka do vane v tvare tučniaka. Po naliatí vody do misky mechanizmus uvedie koleso do pohybu. Vďaka praktickej prísavke môžete hračku pripevniť na rovnú plochu. Spríjemní vám každodenný kúpeľ. Rozmery: 11x11x27 cm.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pokiaľ sa vaše batoľa nerado kúpe, so správnymi hračkami si túto večernú tradíciu určite zamiluje!

Roztomilý tučniak prinúti vaše dieťa skočiť do vane s veľkou radosťou! Budeme sa tešiť na ďalší kúpeľ!

Jemné pastelové farby pritiahnu pozornosť tých najmenších a povzbudia ich k hre! Každý kúpeľ sa stane tou najpríjemnejšou časťou dňa!

Tučniaka môžete namontovať na stenu vane, obklady a všetky ostatné rovné povrchy! Inštalácia je jednoduchá a pohodlná, pomocou veľkej prísavky! To zaisťuje extrémne stabilné držanie hračky a umožňuje zabudnúť na obavy, že by mohla spadnúť a vydesiť malého plavca.

Prísavka je bezfarebná a vyrobená tak, aby nezanechávala na povrchu žiadne stopy!

Hračka sa extrémne ľahko používa a hlavne nepotrebuje žiadne batérie, takže je úplne bezpečná! Môžete ho bez obáv zliať a ponoriť do vody!

Aby sa bicykel začal otáčať, stačí vziať vodu s kelímkom, ktorý je súčasťou sady, a naliať ju do misky na hlave zvieraťa! Voda pomaly pretečie kanálikmi a uvedie koleso do pohybu!

To vaše dieťa zoznámi s princípom gravitácie a povzbudí ich k ďalšiemu skúmaniu tejto témy! Podnecovanie dieťaťa k intelektuálnemu úsiliu a stimulácia jeho intelektu má veľmi pozitívny vplyv na rozvoj kognitívnych schopností! Umožňuje vám porozumieť tomu, ako funguje okolitý svet, a podnecuje kreatívnu zvedavosť! Jednoduchá hračka do vane sa môže ukázať ako začiatok skvelej vedeckej kariéry!

Nechajte svoje batoľa, aby si samo naplnilo téglik a uviedlo vodný mlyn do pohybu, a jeho motorika, koordinácia oko-ruka a presnosť rýchlo stúpnu.

Nebojte sa, že sa tučniak stane na krátku dobu kamarátom vášho dieťaťa! Bola vyrobená z veľmi odolných materiálov, ktoré jej poskytujú zodpovedajúcu odolnosť, takže sa nemusíte báť, že by sa hračka poškodila!

Materiál: plast

Vek dieťaťa: 18m +

Obsah sady:

Tučniak
šálka na nalievanie vody
Rozmery:

tučniak: 11 cm x 11 x 27 cm
balenie: 14 cm x 12 cm x 29 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Vodné pištole
Záruka: 2 roky
Výrobca: INKA

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: