Detská trojkolka so strieškou Trike Fix Lite V3 tmavo modrá

Značka: INKA
€59,30 €49,40 bez DPH
Skladom >
Môžeme doručiť do:
25.9.2023
Možnosti doručenia

Detská trojkolka s košíkom. Má otočné sedadlo, výsuvné vedenie a zvonček. 3-stupňová strieška so sieťovinou chráni dieťa pred slnkom. V zloženom stave zaberá málo miesta. Solídne spracovanie zaručuje bezpečnosť. Farba: šedá

Detailné informácie

Podrobný popis

TRIKE FIX LITE je určený pre sediace deti. Vďaka početným možnostiam montáže a demontáže následných prvkov ju ľahko prispôsobíte veku dieťaťa a svojim potrebám.

TRIKE FIX LITE je model, ktorý rastie s vašim dieťaťom! Poslúži vášmu dieťaťu mnoho rokov – najprv ako kočík, potom – prvé kolo.

Bicykel je vybavený sklopnými stúpačkami pre menšie deti, pásom a bezpečnostnou hrazdou. Stupačky a madlo možno sňať, keď dieťa trochu povyrastie, začne sa učiť jazdiť na bicykli a dosiahne na riadidlá a pedále namontované na prednom kolese.

Vždy máte plnú kontrolu! Iste oceníte otočné sedátko o 360 stupňov, ktoré rodičia v začiatkoch používania bicykla ochotne využívajú, aby sa na svoje dieťa mohli pozerať alebo mu naopak pri prechádzkach ukazovať svet.

Výsuvné vodítko umožňuje ľahké ovládanie vozidla. Keď vaše dieťa plne zvládne jazdu na bicykli a vodiaca tyč už nie je potreba, ľahko ju rozoberiete.

Vozidlo je tiež vybavené zvončekom. Veď každý cyklista - aj ten najmenší! - mal by to mať. Rukoväte riadidiel sú vyrobené z gumy.

Protišmykové pedále kolesa umožňujú dieťaťu ľahšie ovládať vozidlo.

tzv.„voľné koleso“ umožňuje vášmu dieťaťu riadiť vozidlo, alebo pomocou jediného spínača túto funkciu vypnúť, takže máte všetko pod kontrolou.

V zadnej časti hľadia bola namontovaná sieť. Umožňuje pozorovať sedadlo a všetko, čo je pri iných modeloch zakryté plnou strieškou.

Používanie tohto vozidla je  pohodlie pre rodičov aj dieťa !

Dieťa môžete posadiť do pohodlnej sedačky s mäkkým poťahom a podhlavníkom. Vieme, že na veľkých cestách sa môžu stať malé nehody, ale nebojte sa – kryt sa dá ľahko sňať, ak ho treba vyčistiť.

Vedľa riadidiel bicykla je umiestnená malá nádoba, napríklad na pitie vášho dieťaťa.

Bicykel je vybavený skladacou, 3-stupňovou strieškou so sieťovinou, chrániacou pred slnkom a dažďom (možno demontovať). Zložený šilt ľahko zaistíte prackou.

Rukoväť vodítka je pokrytá penovou ochranou pre plné pohodlie rodiča. Podobný materiál, navyše potiahnutý pletivom, bol použitý na zaistenie bezpečnostného zábradlia.

Boli vyrobené beztlakovou technológiou, teda technológiou používanou vo vozidlách a traktoroch vystavených veľkému zaťaženiu.

Na bicykli TRIKE FIX LITE pocítite rovnaký komfort ako pri používaní vybavenia s nafukovacími kolesami. Zároveň sa vďaka použitej technológii nemusíte báť defektu ani správneho tlaku v pneumatikách.

Netlakové kolesá sú oveľa odolnejšie voči poškodeniu ako pumpované. Tiež dlhšie vydrží.

Tieto kolesá nevyžadujú údržbu ani pumpovanie. Aj v prípade zatĺkania klinca plní dokonale svoju rolu. Budú vám spoľahlivo slúžiť mnoho rokov.

Vďaka použitej technológii koleso TRIKE FIX LITE ľahko zdolá ťažké povrchy alebo kamenistý podklad. Veľké netlakové kolieska ľahko prejdú kúsky skla alebo klince.

Nemusíte sa obmedzovať iba na asfaltové výlety a neprichádzate o komfort cestovania!

Pre väčšiu bezpečnosť môžete zadné kolesá zablokovať brzdou.

VLASTNOSTI PRODUKTU:

Určené pre deti vo veku 1-5 rokov

Bicykel pre vlastnú montáž (návod na zostavenie v krabici)

Priemer koliesok: 25 cm a 20 cm

Hmotnosť kolesa: ~ 8 kg

Rozmery vozidla (maximálna výška x dĺžka x šírka) 105 cm x 94 cm x 52 cm

Rozmery balenia: 60x40x29cm

Dodatočné parametre

Kategória: Trojkolky
Záruka: 2 roky
Výrobca: INKA

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: