Stavebnica kvetinová záhrada 104 dielikov

€20,20 €16,80 bez DPH
Dostupné >
Môžeme doručiť do:
29.5.2024
Možnosti doručenia

Skvelé stavebné kocky pre deti. Množstvo prvkov a rozmanitosť farieb vám umožní vytvoriť krásnu kvetinovú záhradu. Hra bude rozvíjať manuálne a intelektuálne zručnosti dieťaťa. Materiál: plast. 104 dielikov. Rozmer: 36,5 x 37 x 16,5 cm.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kvety sú symbolom krásy, obzvlášť pri správnej starostlivosti. Ich zaujímavé farby dodajú kúzlo každej miestnosti!

Spoločne so svojim batoľaťom si môžete vybudovať krásnu kvetinovú záhradu! Spoločne strávený čas umožní rodinným vzťahom prekvitať!

Farby kvetov obsiahnutých v sade určite pritiahnu pozornosť batoľaťa a povzbudia ho k hre! Stavba vlastnej záhrady môže byť zábava pre dievčatá aj chlapcov!

Vďaka 104 prvkom je produkt skutočne zábavný! Navyše po zložení bude záhrada nevšednou ozdobou! Svojím štýlom ľahko zapadne do svetlého interiéru detskej izby!

Postaviť si vlastnú záhradu môže byť docela ťažká úloha! Bude to vyžadovať spoluprácu mnohých zručností mladého záhradníka! V prvom rade sa zapojí jeho fantázia a kreativita! Keď sa design najprv vytvorí v hlave, potom sa musí preniesť do reality! Najdôležitejšie potom budú rôzne manuálne zručnosti - vrátane presnosti prstov a rúk, rovnako ako presnosť pohybov a koordinácia oko-ruka!

Súprava obsahuje 104 ks.

Materiál: plast

Vek dieťaťa: 3+

Rozmery ukážkovej záhrady: 36,5 cm x 37 cm x 16,5 cm

Rozmery balenia : 40 cm x 29 cm x 9 cm

Výrobok je balený v estetickom kartónovom obale.

Dodatočné parametre

Kategória: Stavebnice
Záruka: 2 roky
Výrobca: Doris

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: