Logická ukladanka tetris na stojane

€20,30 €16,90 bez DPH
Nie je skladom
Možnosti doručenia

Fantastická logická hra v populárnom Tetrise. Aj napriek jednoduchým pravidlám vás hra zabaví na dlhé hodiny. Povzbudí vás k starostlivému premýšľaniu a plánovaniu. Bude rozvíjať kreativitu a priestorovú predstavivosť. Materiál: plast/drevo. Doska: 24 x 18 x 2 cm.

Detailné informácie

Podrobný popis

Logický tetris, hlavolam ukladací.

Čo môže byť lepšie ako hračka , ktorá vám nielen poskytne hodiny skvelej zábavy, ale tiež sa veľa naučí? Čo viac ako rodič potrebujete?

Podľa princípov pedagogiky, ktoré vyvinula Maria Montessori , čím jednoduchšia hračka je, tým viac výhod môže pri hraní s ňou priniesť!

Tieto predpoklady dokonale zapadajú do skladačky v tvare známej hry "tetris"! Pravidlá tejto logickej hry sú extrémne ľahko pochopiteľné a zároveň ponúkajú mnoho možností.

Základnou zábavou je usporiadať kocky v sade tak, aby nikde nezostalo prázdne miesto! Obtiažnosť tejto úlohy sa zvyšuje, keď namiesto vyberania dielikov skladačky vyberáte ich náhodne!

Vaša ratolesť bude samozrejme môcť používať dosku na vytváranie zaujímavých vzorov! Jediným obmedzením hry je predstavivosť hráča!

Farebné kocky nepochybne pritiahnu pozornosť vášho dieťaťa a povzbudia ich k hre! Zaujímavý a jednoduchý dizajn hračky z nej urobí skvelú dekoráciu do každej detskej izbičky!

Spoločná rodinná zábava vám umožní nielen príjemne stráviť čas, ale tiež upevní vaše vzťahy!

Táto logická hra so sebou prináša veľa vzdelávacie hodnoty! Predovšetkým to hráča podnieti k premýšľaniu a podporí starostlivé plánovanie situácie! Rozvinie tiež priestorovú predstavivosť, a keď sa puzzle použije na vytvorenie vzoru, tiež predstavivosť a kreativitu! A to všetko vďaka svojej jednoduchosti!

Takáto hra prospeje aj manuálnym schopnostiam dieťaťa, najmä presnosti prstov a rúk a tiež nesmierne dôležitej zrakovej a motorickej koordinácii!

Výrobok vydrží viac ako jedno hranie, pretože je vyrobený z odolného plastu a odolného dreva! Drevené prvky boli navyše starostlivo obrúsené, aby sa eliminovalo riziko prilepenia triesky!

Bude skvelý ako darček, pretože je zabalený v estetickom kartónovom obale!

Materiál: plast / drevo

Rozmery:

Počet prvkov: 42 blokov
Rozmery dosky: 24 cm x 18 cm x 2 cm
Rozmery ukážkového bloku: 4,3 cm x 2,9 cm x 0,5 cm
Rozmery balenia: 25,5cm x 19cm x 5cm
Vek: 3+

Dodatočné parametre

Kategória: Stavebnice
Záruka: 2 roky
Výrobca: INKA

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: