Logická matematická hra - ukladanie tučniakov

Značka: INKA
€22,30 €18,40 bez DPH
Skladom - doručenie u Vás 1-3 pracovné dni
Možnosti doručenia

Skvelá logická hra pre deti. Mladým matematikom sa bude páčiť. Zábava učí počítať a vykonávať matematické operácie. Hra tiež rozvíja jemnú motoriku a farebné odlíšenie. Tučniak: 2,5 x 4 cm. Stojany: 31 x 3,5 x 2,5 cm.

Detailné informácie

Podrobný popis

LOGICKÁ HRA UČENÍM MATEMATIKY FARIEB POČÍTANIE TUČNIAKOV

UČENIE HROU!
Potrebuje vaše dieťa zlepšiť svoje numerické zručnosti? Alebo ich možno chcete naučiť základy matematiky? Hľadáte spôsob, ako ich povzbudiť k učeniu? Táto hra bude perfektná!

Hra dokonale spája učenie s príjemnou zábavou, čo dieťaťu určite uľahčí osvojenie základov matematiky, ktoré sú v tomto veku ťažké.

100 farebných tučniakov podporuje spoločné učenie. Súprava navyše obsahuje 10 dlhých plastových kociek ľadu, ktoré je možné spájať do dlhých radov alebo línií. Akonáhle sú všetky kocky spojené, môžete riešiť rovnice až do 100°.

Umiestnenie tučniakov na kocky ľadu rozvíja jemné motorické zručnosti a umožňuje efektívne učenie deťom, ktoré sa učia vizuálnym alebo kinestetickým spôsobom.

Hra bude ideálna pre rôzne vekové skupiny. Pre menšie deti bude skvelou možnosťou začať dobrodružstvo s touto hrou spôsobom, ktorý ma vyžaduje: rozlišovanie farieb, zoskupovanie podľa spoločného znaku. Staršie deti môžu byť postavené pred väčšiu výzvu: počítať s tučniakmi do 10, do 50 alebo dokonca do 100.

Manuál obsahuje viac možných variantov hry. Ale tým to nekončí! Odporúčame vám vytvoriť si vlastnú verziu hry prispôsobenej potrebám dieťaťa.

Tučniaky vám pomôžu zlepšiť vaše matematické zručnosti – počnúc jednoduchšími rovnicami, robiť stále ťažšie rovnice vďaka získanej praxi.

Obsah sady:

100 tučniakov (10 farieb)
10 táckov
Materiál: plast

Vek dieťaťa: 5+

Rozmery:

tučniak: 2,5 cm x 4 cm
stojan: 31 cm x 3,5 cm x 2,5 cm
balenie: 33 cm x 20,5 cm x 8,5

Dodatočné parametre

Kategória: Stavebnice
Záruka: 2 roky
Výrobca: INKA

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: