Drevené Montessori puzzle 155 dielikov

€12 €10 bez DPH
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia

Viacdielne drevené montessori puzzle. Bloky v rôznych tvaroch a živých farbách sú skvelou zábavou na mnoho hodín. Sada obsahuje okrem iného 24 kariet s hádankami s 5 úrovňami obtiažnosti.

Detailné informácie

Podrobný popis

Sada 130 drevených kociek v rôznych tvaroch a živých farbách predstavuje nekonečné možnosti zábavy! Solídne vyrobená hračka zaistí vášmu dieťaťu hodiny zábavy.

Nechajte svoje dieťa učiť sa hrou!

Batoľatá sa vďaka kockám naučia a zachovajú názvy farieb a tvarov a rozvinú schopnosť logického myslenia. Bloky môžu byť tiež úvodom do učenia o zbere. Najviac zábavy vám ale prinesú hádanky!

Škatuľa obsahuje 24 kariet s hádankami 5 úrovní obtiažnosti. V ľavej hornej časti každej karty je uvedený počet hviezdičiek zodpovedajúci úrovni hádanky. Nechajte svoje dieťa, aby zložilo hádanku tak, že sa pozrie na kartu a potom bez výzvy. Názvy predmetov v angličtine vám navyše pomôžu naučiť sa a upevniť cudzí jazyk.

 

Má vaše dieťa bujnú fantáziu a miluje tvorenie? Túto hádanku bude milovať! Ostatne nemusíte používať karty. S týmito malými prvkami môžete vytvárať svoje vlastné predmety, obrázky a dokonca rozprávať celé príbehy. Nechajte rozvíjať kreativitu vášho dieťaťa!

Hračka určená pre deti od 3 rokov (kvôli malým prvkom, ktoré možno ľahko prehltnúť).

Súprava obsahuje 155 prvkov

130 drevených kociek v 6 tvaroch

24 kariet so vzormi na vyriešenie s 5 úrovňami obtiažnosti

Taška na uskladnenie tehál

Rozmer krabice: 21,5 cm x 25 cm x 4,5 cm

Balené v kartónovej krabici.

Dodatočné parametre

Kategória: Stavebnice
Záruka: 2 roky
Výrobca: INKA

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: