Detský ručný tetris farebný

€12,20 €10,20 bez DPH
Dostupné
Môžeme doručiť do:
30.5.2024
Možnosti doručenia

Fantastická logická hra, ktorej pravidlá sú veľmi jednoduché - musíte usporiadať farebné bloky tak, aby nezostali žiadne prázdne miesta. Hra dokonale rozvíja manuálne zručnosti a logické myslenie. Materiál: plast.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tetris je klasická hra, ktorá prichádza v mnohých variantoch. Jednoduché pravidlá a intelektuálna výzva, ktoré hra ponúka, sú dôvodom jej popularity. Rodičia ho dobrovoľne volia, aby zaistili svojmu dieťaťu zábavu spojenú s intelektuálnym a manuálnym rozvojom.

JEDNODUCHÉ PRAVIDLÁ - ZÁBAVA OD 3 ROKOV
Pravidlá hry sú veľmi jednoduché - náhodne vyberajte farebné bloky a umiestnite ich na dosku zdola nahor tak, aby dosku úplne a tesne zaplnili. Aj keď sa to môže zdať jednoduché, pre mladšie deti bude hranie náročné, čo s trochou tréningu začnú prekonávať.

70 prvkov prakticky neobmedzuje počet kombinácií a poradí, v ktorom je možné bloky usporiadať - poskytne veľa zábavy na dlhú dobu.

ROZVOJ SPOJENÝ SO ZÁBAVOU
Hra tetris môže spočiatku pôsobiť mierne problémy, ale z dlhodobého hľadiska sa zjednoduší a zároveň rozvinie mnohé z detských schopností – podporí kreatívne a nekonvenčné myslenie a rozvinie intelektové schopnosti detí.

VYSOKO KVALITNÉ MATERIÁLY
Materiály použité v hre sú extrémne odolné a pre deti úplne bezpečné. Vďaka tomu majú rodičia istotu, že im hračka zostane dlhú dobu.

INFORMÁCIE O PRODUKTE
TECHNICKÉ PARAMETRE:
Vek dieťaťa: 3+
Počet prvkov: 70
Materiál: plast

ROZMERY:
Rozmery dosky: 23 cm x 16 cm x 5 cm
Rozmery bloku vzoriek: 2 cm x 2 cm
Rozmery balenia: 26,5cm x 20,5cm x 6cm

Výrobok je balený v estetickej kartónovej krabici.

Dodatočné parametre

Kategória: Stavebnice
Záruka: 2 roky
Výrobca: INKA

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: