Zadné a predné výkonné svetlo na bicykel s LED T6 na USB

Značka: L-Brno
€17,60 €14,50 bez DPH
Skladom - doručenie u Vás 1-3 pracovné dni
Možnosti doručenia

Multifunkčná cyklosvietidlo určite osloví každého cyklistu, a to ako toho, kto jazdí na dlhé vzdialenosti, tak aj príležitostne. Kapacita batérie predného svietidla je celých 1200 mAh a jej nabíjanie je veľmi pohodlné a prebieha cez micro USB kábel.

Detailné informácie

Podrobný popis

Konštrukcia zariadenia je kompaktná, jeho montáž a demontáž je veľmi jednoduchá, takže v prípade potreby je možné LED svietidlo na bicykel použiť aj ako prenosné svietidlo. Set je možné použiť aj v extrémnych podmienkach ako je dážď alebo sneh, pretože je vodeodolný.

ULTRA VÝKONNÁ CREE XM-L T6 LED + OTOČNÁ RUKOVÄŤ - svietidlo TRIZAND je osadené profesionálnym vysoko výkonným LED XM-L T6. Navyše je vybavená rukoväťou otočnou o 360 °, takže ju môžete nasmerovať akýmkoľvek smerom, ktorý potrebujete.
3 REŽIMY SVIETENIA PRE PREDNÉ A 7 PRE ZADNÉ - predné LED cyklosvietidlo má tri rôzne režimy svietenia, medzi ktorými možno ľahko prepínať. Môžete si vybrať z: diaľkové svetlo, stroboskop a krátke svetlo. Zadné svietidlo má až 7 rôznych režimov svietenia: stále, rýchle blikanie, pomalé blikanie, pomalý prechod, rýchly prechod, veľmi rýchly prechod, prechod „hore a dole a späť“.
NAPÁJANIE NA BATÉRIE - svietidlá majú vstavanú batériu, ktorá sa nabíja cez USB port. Stačí svietidlo vybrať z bicykla a pripojiť ho k počítaču, nabíjačke alebo powerbanke pre nabíjanie . Ďalšou výhodou svietidla je rýchle nabíjanie.
VODOTESNÉ PREVEDENIE - multifunkčná cyklosvietidlo má vodeodolnú konštrukciu, vďaka ktorej splní svoju funkciu aj za nepriaznivého počasia, ako je hmla, sneh, mrholenie alebo dážď.

ŠPECIFIKÁCIA:

Čierna farba
materiál: hliník + plast
pracovná doba: 4-7 hodín (v závislosti na použitom režime)
nabíjanie: micro USB kábel
3 režimy predného svetla: diaľkové svetlo, stroboskop, stretávacie svetlo
7 režimov zadného svetla: stály, rýchly blesk, pomalý blesk, pomalý prechod, rýchly prechod, super rýchly prechod, prechod hore a dole
funkcia ZOOM
kapacita prednej batérie: 1200 mAh
vodeodolný: áno

priemer držiaka prednej lampy: 2,5-3,2 cm
rozmery predného svietidla (výška / šírka / hĺbka): 9,5 x 7,5 x 8,5 cm
rozmery zadného svetla (výška / šírka): 7,5 x 3 cm
hmotnosť predného svietidla: 0,199 kg
ľahká zadná váha: 0,013 kg
hmotnosť v balení: 0,256 kg

ZAHRNUTÉ:

predná lampa
zadná lampa
2 káble micro USB - USB
batérie
Rukoväť
2 gumové krúžky

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo
Záruka: 2 roky
Výrobca: L-Brno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: