Sada LED svetiel na bicykel predné a zadné na USB

€12 €10 bez DPH
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia

Vynikajúca sada osvetlenia na bicykel. Lampa má flexibilný držiak na montáž na rôzne modely bicyklov. Obsahuje: 1 predné svetlo, 1 zadné svetlo, 2 montážne držiaky, 2 káble micro USB. vodeodolný. Veľmi dobrá svietivosť a kvalita spracovania.

Detailné informácie

Podrobný popis

Cyklistika je výborný dopravný prostriedok – ekologický a zlepšujúci kondíciu. Je to tiež veľký koníček - rýchle šliapanie, vietor vo vlasoch, endorfíny!

Nech už je však účel cyklistiky akýkoľvek, je dôležité byť v bezpečí! A čo pomôže? Osvetlenie bicykla!

VHODNÉ OSVETLENIE JAZDNÉHO KOLESA JE ZÁRUKOU BEZPEČNOSTI CESTNEJ PREMÁVKY!
LED cyklosvietidlá zaisťujú bezpečnosť – robia cyklistov na ceste viditeľnejšími. Upozorňujeme tiež, že osvetlenie bicyklov je povinné zo zákona.

Sada skladajúca sa z dvoch prvkov - prednej a zadnej cyklosvietidla - Vám umožní presne osvetliť vozovku pre bicykel a dokonale zviditeľniť každého cyklistu. Vaši zákazníci tak zostanú v bezpečí aj na tých najtemnejších cestách!

Jasné svetlo cyklistického svetla poskytuje vynikajúcu viditeľnosť, čo vám umožní vidieť všetky prekážky. Vetvy, hrbole alebo kaluže nebudú desivé. A zadná červená cyklosvietidlo zviditeľní každého cyklistu pre ostatných účastníkov cestnej premávky na diaľku.

ŽIAROVKY 
Lampy sú napájané batériami, takže sa nemusíte starať o výmenu batérií. Dve nabíjačky micro USB, ktoré sú súčasťou sady, uľahčujú nabíjanie dvoch svetiel súčasne - aby ste mohli čo najskôr vyraziť na ďalšiu jazdu!

Každá cyklosvietidlo zo sady určite osloví každého cyklistu, ako toho, kto jazdí na bicykli dlhé trasy, tak toho, kto jazdí na bicykli skôr príležitostne.

SVETLÁ PRIPRAVENÉ NA JAZDU PO ZOMETENÍ!
Pohodlný uzáver vám umožní rýchlo nasadiť a zložiť osvetlenie z bicykla. Ale nebojte sa – aj keď je možné svetlá na bicykel ľahko vybrať, samé nespadnú!

Konštrukcia zariadenia je kompaktná, jeho montáž a demontáž je veľmi jednoduchá, takže v prípade potreby je možné LED svietidlo na bicykel použiť aj ako prenosné svietidlo.

Odolné materiály, ktoré boli použité pri výrobe zariadenia, zaručujú jeho využitie počas mnohých najazdených kilometrov.

INFORMÁCIE O PRODUKTE:
ZAHRNUTÉ:

Predné LED svietidlo na bicykel
Zadné LED svietidlo na bicykel
Montážny držiak x2
Micro-USB kábel 2x

PREDNÁ CYKLOSVÍTILNA - ŠPECIFIKÁCIA:
Napájanie: 800 mAh batérie
Hmotnosť: 50g
Farba svetla: biela
Počet režimov svietenia: 3
Rozmery: 6,6 cm x 2,9 cm x 2,2 cm

ZADNÝ SVIETIDLO NA KOLESO - ŠPECIFIKÁCIA:
Napájanie: 330 mAh batérie
Hmotnosť: 40g
Farba svetla: červená
Počet režimov svietenia: 4
Rozmery: 7 cm x 2 cm x 2 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo
Záruka: 2 roky
Výrobca: L-Brno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: