Rýchloupínacie predné a zadné svetlo Led svetlo na bicykel

€10,50 €8,80 bez DPH
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia

Kvalitná sada LED svietidiel na bicykel - predné a zadné. Osvetlí každú cestu a zaistí, že koleso bude kedykoľvek vidieť. Jednoduchá a rýchla montáž. Materiál: plast. Napájanie: 2 batérie CR2023. Vodotesnosť: IPX4 Rozmery: 10,5 x 3,5 x 2,5 cm.

Detailné informácie

Podrobný popis

VHODNÉ OSVETLENIE JAZDNÉHO KOLESA JE ZÁRUKOU BEZPEČNOSTI CESTNEJ PREMÁVKY!
Kvalitné LED cyklosvietidlá zaisťujú bezpečnosť - robia cyklistov na ceste viditeľnejšími. Upozorňujeme tiež, že osvetlenie bicyklov je povinné zo zákona.

Sada skladajúca sa z dvoch prvkov - prednej a zadnej cyklosvietidla - Vám umožní presne osvetliť vozovku pre bicykel a dokonale zviditeľniť každého cyklistu.

Jasné svetlo cyklistického svetla poskytuje vynikajúcu viditeľnosť, čo vám umožní vidieť všetky prekážky. Vetvy, hrbole alebo kaluže nebudú desivé!

BATÉRIOVÉ SVETLÁ
Cyklosvietidlá sú napájané dvoma batériami CR2032, vďaka ktorým ich rýchlo rozžiarite.

Každá cyklosvietidlo zo sady určite osloví každého cyklistu, ako toho, kto jazdí na bicykli dlhé trasy, tak toho, kto jazdí na bicykli skôr príležitostne.

PRIPRAVENÉ NA JAZDU PO ZOMETENÍ!
Pohodlný uzáver vám umožní rýchlo nasadiť a zložiť osvetlenie z bicykla. Ale nebojte sa – aj keď je možné svetlá na bicykel ľahko vybrať, samé nespadnú!

Konštrukcia zariadenia je kompaktná, jeho montáž a demontáž je veľmi jednoduchá, takže v prípade potreby je možné LED svietidlo na bicykel použiť aj ako prenosné svietidlo.

Odolné materiály, ktoré boli použité pri výrobe zariadenia, zaručujú jeho využitie počas mnohých najazdených kilometrov.

INFORMÁCIE O PRODUKTE:
TECHNICKÉ PARAMETRE:

Materiál: plast
Napájanie: 2x CR2032 batérie (nie sú súčasťou balenia)
Vodotesnosť: IPX4
Vhodný priemer rámu: 22,2 - 31,8 mm

ROZMERY:
Svetlo na bicykel: 10,5 cm x 3,5 cm x 2,5 cm
Balenie: 16 cm x 12 cm x 3 cm

LED svietidlá na bicykel balené v blistri.

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo
Záruka: 2 roky
Výrobca: L-Brno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: