Praktická pumpa na bicykel s držiakom, meračom, koncovky

€12,20 €10,20 bez DPH
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia

Praktická pumpa na bicykel s meračom tlaku. Nevyhnutný doplnok pre každú jazdu na bicykli. Súprava obsahuje držiak pre pohodlné umiestnenie pumpy na rám bicykla. Materiál: plast. Rozmery: 32,5 x 4 x 10 cm.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pri jazde na bicykli je potrebný správny tlak v pneumatikách vášho bicykla. Keď je vzduchu v pneumatikách stále menej, je riadenie ťažšie – zvyšuje sa valivý odpor kolies, a šliapanie tak vyžaduje väčšiu námahu. Treba tiež pripomenúť, že podhustené pneumatiky sa rýchlejšie opotrebovávajú.

PREČO POTREBUJETE KONTROLOVAŤ TLAK V PNEUMATIKÁCH?
Jazda s nedostatočne nahustenými pneumatikami ovplyvňuje výkon kolesa a môže poškodiť rôzne časti, ako je duša. Jazda na takých pneumatikách navyše znamená, že koleso môže klásť väčší odpor, čo sa pre jazdcov premieta do väčšej únavy. Preto sa vždy oplatí mať so sebou pumpu, ktorá takýmto prípadom ľahko zabráni!

PUMPA S MANOMETROM - NEZBYTNÝ DOPLNOK KAŽDÉHO
Vzduch opúšťa kolesá nielen pri netesnosti ventilov alebo mechanickom poškodení pneumatiky, ale aj pri správnej jazde – pokles tlaku vplyvom tlaku je prirodzený fyzikálny jav.

Správna úroveň tlaku v pneumatikách uľahčuje jazdu, prekonávanie prekážok a zabraňuje príliš rýchlemu opotrebovaniu pneumatík a kolies. A na jeho meranie slúži manometer – ten ukazuje presný tlak v pneumatikách. Oplatí sa nezabudnúť skontrolovať vhodný rozsah tlaku nafukovacích kolies - býva vyznačený na pneumatike.

RUČNÁ PUMPA JE IDEÁLNA PRE KAŽDÚ TRASU!
Pumpa na bicykel je jedným zo základných nástrojov, ktoré by mal mať každý človek, ktorý vlastní bicykel. Pretože nikdy neviete, kedy sa vám to bude hodiť!

Čo ak potrebujete nafúknuť pneumatiky počas jazdy? Žiadny problém! Praktický držiak v sade tento problém vyrieši - možno ho namontovať na bicykel, pumpu na bicykel tak môžete mať stále pri sebe.

Malá veľkosť pumpy tiež umožňuje schovať ju do cyklistickej tašky alebo batohu. Vďaka tomu pneumatiku nafúknete raz dva a vyrazíte na cestu!

AKÚ PUMPU VYBRAŤ?
Správna cyklistická pumpa by mala spĺňať niekoľko požiadaviek. A naša pumpa ich určite všetky spĺňa! Jeho hlavné rysy sú:

Malá veľkosť - ľahko sa zmestí do tašky na bicykel alebo batohu
Vrátane držiaka bicykla - vyhradený držiak pumpy pre montáž na rám bicykla
Tlakomer – kontrola správneho tlaku v pneumatikách bude extrémne jednoduchá
Vynikajúca kvalita - vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, zaisťujúcich vynikajúcu odolnosť a účinnosť pri početných čerpaniach

INFORMÁCIE O PRODUKTE:
Materiál: plast

ROZMERY:
Pumpa na bicykel: 32,5 cm x 4 cm x 10 cm
Balenie: 35 cm x 10 cm x 4 cm
Výhody: rýchloupinák, koncovky na nafúkanie doplnkov v domácom užívaní

Pumpa na bicykel balená vo fóliovom obale.

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo
Záruka: 2 roky
Výrobca: L-Brno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: