Nastaviteľný stojan na rám bicykla

€11,30 €9,40 bez DPH
Dostupné
Môžeme doručiť do:
30.5.2024
Možnosti doručenia

Praktický zadný stojan na bicykel. To vám umožní pohodlne umiestniť bicykel kamkoľvek. Vďaka univerzálnemu montážnemu systému je stojan vhodný pre mnoho modelov bicyklov. Materiál: hliník. Výškové nastavenie: áno. Dĺžka: 29 cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Stojan na bicykel sa bude hodiť kedykoľvek, keď potrebujete zosadnúť z bicykla. Dá sa pohodlne nastaviť jedným pohybom nohy a každé koleso bude stáť stabilne!

Pevný pánt uľahčuje zloženie a rozloženie nohy. Navyše si môžete byť istí, že sa výrobok počas jazdy ani pri tej rýchlej a extrémnej nerozbije!

AKO NAMONTOVAŤ STOJAN ?
Montáž pätky je veľmi jednoduchá a rýchla - stačí odskrutkovať upevňovací prvok výrobku, a následne ho priskrutkovať na zvolené miesto kolesa na spodný trojuholník rámu a je hotovo! Vďaka tomuto montážnemu systému nepotrebujete špeciálne otvory na ráme kolesa a nemusíte sa starať o hrúbku rámu - skrutky je možné dotiahnuť v závislosti na požiadavkách rámu.

UNIVERZÁLNY STOJAN
Stojan je nastaviteľný, takže je ideálny pre každý bicykel. Jeho dĺžku si môžete ľubovoľne nastaviť tak, aby čo najviac sedela na model bicykla. Tým tiež zaistíte správny uhol sklonu.

STABILNÁ PODPORA KOLESA VĎAKA BEZPOČTU ZASTÁVOK!
Stojan na bicykel je vyrobený z vysoko kvalitného materiálu - poskytne nielen vynikajúcu pevnosť a stabilitu, ale tiež zaručí fantastickú bezpečnosť pre každý bicykel.

INFORMÁCIE O PRODUKTE:
Výškové nastavenie: áno

Materiál: hliník

ROZMERY:
Noha (dĺžka): 29 cm
Zapínanie: 10 cm x 5 cm x 3 cm
Balenie: 35 cm x 5 cm x 3 cm
Zadný stojan na bicykel balený vo fóliovom obale.

Nie je vhodný pre ťažké elektrické bicykle!

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo
Záruka: 2 roky
Výrobca: L-Brno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: