Dvojkomorová taška na nosič bicykla čierna

Značka: L-Brno
€22,30 €18,40 bez DPH
Skladom - doručenie u Vás 1-3 pracovné dni
Možnosti doručenia

Extra priestor pre všetky vaše nevyhnutnosti. Reflexné prvky pre bezpečnosť. Materiál: polyester. Kapacita: 35 litrov. Celkové rozmery produktu: 35 cm x 37,5 x 49 cm.

Detailné informácie

Podrobný popis

Počas jazdy často nie je dostatok miesta pre najdôležitejšie príslušenstvo. Nie je kam odložiť telefón, peňaženku alebo zásoby. Skvelým riešením je preto kúpa tašky na bicykel. A dvojkomorová taška na bicykel poskytne veľa miesta na uloženie toho najdôležitejšieho!

DVOJITÁ TAŠKA NA KOLESO NA KAŽDÝ VÝLET!
Taška na bicykel sa bude skvele hodiť na každý cyklistický výlet – či už sa jedná o cestu do obchodu, do práce alebo do lesa, ďalší priestor pre rôzne predmety sa vždy bude hodiť!

Užitočným doplnkom sú reflexné prvky na zadnej strane tašky. Každý cyklista zostane na ceste viditeľný!

Rovnomerné rozloženie hmotnosti môže byť kľúčom k príjemnejšej a predovšetkým bezpečnej jazde. Taška s potravinami na riadidlá vás môže rýchlo zaviesť do priekopy – nestojí to za to riskovať!

DVE PRIHRÁDKY, ABY STE TOHO MOHLI UNIESŤ ČO NAJVIAC!
Taška je naozaj veľmi priestranná - zmestia sa do nej všetky najnutnejšie doplnky. Skvele sa bude hodiť na veľmi dlhé výlety na bicykli, pri ktorých potrebujete zásoby alebo veľké množstvo vecí – do kufra sa toho zmestí naozaj veľa!

Dvojkomorový vak vám umožní pohodlne a jednoducho rozložiť váhu. Vďaka tomu nepocítite ďalšiu záťaž a ľahko dorazíte do cieľa. Jediné, čo musíte urobiť, je pripevniť tašku na kufor vášho bicykla a môžete vyraziť!

AKO NAINŠTALOVAŤ BRAŠŇU NA KOLESO?
Nemusíte sa báť, že vybratie a nasadenie tašky na kufor bude problematické. Celá montáž je bez náradia a nezaberie doslova žiadny čas!

Pevné a odolné materiály poskytujú taške naozaj uspokojivú odolnosť a umožňujú vám ju používať mnoho rokov a ešte viac kilometrov!

INFORMÁCIE O PRODUKTE:

TECHNICKÉ PARAMETRE:

Materiál: polyester
Objem košíka: 35 litrov
Maximálna šírka kufra: 19 cm

ROZMERY:

Jedno vrecko: 35 cm x 37,5 cm x 15 cm
Celý výrobok: 35 cm x 37,5 cm x 49 cm
Balenie: 46 cm x 41,5 cm x 3 cm

Dvojitá taška na bicykel balená vo fóliovom obale.

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo
Záruka: 2 roky
Výrobca: L-Brno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: