Balančný odrážací detský bicykel modrý

€21,30 €17,80 bez DPH
Nie je skladom
Možnosti doručenia

Prvé balančné kolo. Má reguláciu, ktorá umožňuje prispôsobenie výške dieťaťa. Jazdenie podporuje motorickú koordináciu a učí, ako udržať rovnováhu. max. nosnosť: do 35 kg.

Detailné informácie

Podrobný popis

PRVÝ BALANČNÝ DETSKÝ BICYKEL - ZAČIATOK CYKLISTICKÉHO DOBRODRUŽSTVA
Je perfektným riešením pre tých najmenších, ako sa naučiť jazdiť na bicykli čo najplynulejšie!

Výnimočne nízka hmotnosť bicykla a chýbajúce pedále znamenajú, že sa mladí cyklisti naučia držať rovnováhu rýchlejšie ako na klasických bicykloch, pretože im to bude robiť menej problémov! Neustále stráženie rovnováhy vám pomôže rozvíjať schopnosť vyvážiť telo a pomôže vám zlepšiť vašu motorickú koordináciu!

Z nízkej hmotnosti bicykla budú ťažiť aj rodičia - vziať malé dvojkoleso na prechádzku a preniesť ho, keď už dieťa jazdu omrzí, bude oveľa jednoduchšie a menej zaťažujúce!

Plne otočný volant vám umožní získať maximálnu kontrolu nad balančným kolesom a vytvoriť si správne návyky a zručnosti, ktoré sa vám budú v budúcnosti hodiť pri jazde na skutočnom bicykli!

ODRÁŽACIE DETSKÝ BICYKEL PRE DETI PODPORUJÚ AKTÍVNU HRU
Očarujúce design bicykla zaistí, že upúta pozornosť každého dieťaťa a nabáda ho k hre! Módna farba a klasický štýl osloví aj rodičov!

Bicykel bude deti zaujímavým spôsobom povzbudzovať k pohybu, ktorý pozitívne ovplyvní ich vývoj a zdravie a vytvorí vhodné návyky!

Rám bicykla je vyrobený z veľmi odolných materiálov, vďaka ktorým bude vášmu dieťaťu dlho slúžiť, aj keď je začiatok dobrodružstva ťažký a plný pádov!

ODRÁŽACÍ BYCIKEL – KVALITA OVPLYVŇUJÚCA KOMFORT JAZDY
Bicykel má mnoho dôležitých a užitočných funkcií, ktoré deťom pomôžu získať správne návyky potrebné pri správnej jazde na bicykli!

Rukoväte riadidiel sú vyrobené z veľmi mäkkého materiálu, vďaka ktorému budú jemné ručičky malých cyklistov chránené pred akýmikoľvek kurími okami a odreninami. Rukoväte majú navyše protišmykovú textúru!

Neuveriteľný jazdný komfort zaistí aj mäkké, špeciálne profilované sedlo, ktoré cyklistov podporí a pomôže im prekonať obrovské vzdialenosti na prechádzkach!

Navyše je možné nastaviť výšku riadidiel a sedla, vďaka čomu bude perfektne prispôsobené veľkosti a preferenciám malých cestovateľov!

HLAVNÉ VLASTNOSTI:

- nastavenie výšky riadidiel,
- ľahká konštrukcia,
- mäkké, ergonomické sedlo,
- nastavenie výšky sedadla,
- Kolieska z odolnej EVA, je možné ich používať doma (neškriabe podlahy),
- Protišmykové rukoväte riadidiel.

INFORMÁCIE O PRODUKTE:
OBSAHUJE:

- Bicykel
- Samolepky

TECHNICKÉ PARAMETRE:

Hmotnosť: 1,8kg
Maximálna nosnosť do 35 kg
Odporúčaná výška: 80-108 cm

ROZMERY:
Výška k riadidlám: 48-57 cm
Výška sedu: 31-40 cm
Bicykel (šírka x dĺžka): 39,5 cm x 80 cm
Priemer kolesa: 28 cm
Balenie: 58 cm x 27 cm x 15 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Odrážacie bicykle
Záruka: 2 roky
Výrobca: INKA

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: