Svietiace LED pásik do auta, izby Ambi light drôt červený 5 m

€11,90 €9,90 bez DPH
Nedostupné
Možnosti doručenia

Moderné ambientné osvetlenie, ktoré dodá každému interiéru nový vzhľad. Perfektný ako dekorácia do auta alebo jemné domáce osvetlenie. Červený farba. Dĺžka: 5 metrov. Napájanie: USB / 12V autozásuvka

Detailné informácie

Podrobný popis

LED CAR AMBIENT LIGHT STRIP USB 12V 5M RED - svietiaci LED drôt

LED PÁSOK DO AUTA - MODERNÉ OSVETLENIE
Moderný autodoplnok - ambientné osvetlenie, čo je iný typ klasického LED pásika - ľahko a rýchlo urobí z každého auta modernejší vzhľad.

Jemné a farebné svetlo vo vnútri vozidla vytvorí zaujímavú a jedinečnú atmosféru. Rozptýlené svetlo navyše nebude namáhať oči a nebude prekážať pri riadení.

Výrobok je možné namontovať pozdĺž palubnej dosky, pozdĺž dverí alebo do kufra auta – miesto inštalácie závisí od vašich zákazníkov a ich vynaliezavosti. Jedno je však isté – každé auto ozdobené LED pásikom dostane druhý život a pritiahne pozornosť všetkých!

AMBIENTNÉ OSVETLENIE BUDE FUNGOVAŤ I DOMA
LED pásik sa skvele hodí na každé miesto, ktoré budú chcieť vaši zákazníci dodatočne osvetliť alebo mu dodať modernosť. Inštalované LED osvetlenie v obývačke ešte viac spríjemní sledovanie každého filmu a umožní vám vychutnať si atmosférický dizajn každý deň.

LED zaručujú nielen rovnomerné rozloženie lúčov, ale aj veľmi nízku spotrebu energie!

AKO PRIPOJIŤ LED PÁSOK V AUTE?
Súprava obsahuje dva napájacie zdroje, vďaka ktorým bude pripojenie osvetlenia ľahké ako doma, tak v aute. Na domáce použitie LED pásky je určený kábel s USB zástrčkou. Pre pohodlné napájanie v aute je však druhá zástrčka určená na zapojenie do 12V zásuvky autozapaľovača.

LED pásik je dlhý až 5 metrov, čo umožní jeho presné rozloženie na zvolené miesto v súlade s preferenciami a predstavami jeho užívateľov. Táto dĺžka produktu tiež poskytne správne množstvo svetla.

INFORMÁCIE O PRODUKTE:
OBSAH SADY :
LED páska
Kábel s USB konektorom
12V kábel do autozapaľovača

ROZMERY:
LED pásik (dĺžka x šírka): 5 m x 0,8 cm
Kábel do zapaľovača cigariet (dĺžka): 61 cm
USB kábel (dĺžka): 74 cm
Balenie: 14,5 cm x 9 cm x 4,5 cm

LED ambientné osvetlenie do auta zabalené v kartónovej krabici.


Dodatočné parametre

Kategória: LED do auta
Záruka: 2 roky
Výrobca: INKA
Farba: červená

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: