3 panelová LED solárna lampa s pohybovým a súmrakovým senzorom

€17,30 €14,40 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
6.3.2024
Možnosti doručenia

3 LED panely osadené celkom 171 COB diódami zaisťujú správne osvetlenie priestoru až 50 m2.

Detailné informácie

Podrobný popis

Trojitá LED solárna lampa s pohybovým a súmrakovým senzorom.

Lampa má 3 automatické programy svietenia aktivované tlačidlom na kryte a plne nastaviteľnou rukoväťou a bočnými svietidlami.

Vďaka samostatnému modulu je možné solárny panel zavesiť na dobre osvetlené miesto až 5 metrov od LED lampy.

IP65 - Plná odolnosť proti poveternostným vplyvom.

2400 mAh batéria  napájaná  solárnou energiou .

Solárna lampa je navrhnutá tak, aby poskytovala veľké množstvo svetla pomocou bezplatnej obnoviteľnej energie. 3 LED panely osadené celkom 171 COB diódami zaisťujú správne osvetlenie priestoru až 50 m2.

Moderný polykryštalický solárny panel s veľkou plochou namontovaný na externom module zaisťuje vysokú účinnosť a účinnosť lampy.

V lete za slnečných dní stačí na plné nabitie batérie svietidla cca 6 hodín, ktoré dokáže svietiť na plný výkon cca 8 hodín. V zime sa doba nabíjania môže predĺžiť na 24 hodín.

Solárna lampa je ideálnou formou pre osvetlenie priestoru okolo domu, príjazdových ciest, záhrad, rekreačných pozemkov alebo kempov. Má širokú škálu použitia, plné nastavenia rukovätí a bočných svietidiel. Umožňuje nespočetné množstvo montážnych kombinácií. Modul so solárnym panelom potrebuje iba nekrytý priestor.

Presný vstavaný pohybový senzor pokrýva oblasť 120° a má dosah až 5m.

Buďte EKO

Základný obnoviteľný zdroj energie, ktorým je solárna energia, znamená, že sa mnoho ľudí rozhodne pre jej využitie, aby vyhovelo nadchádzajúcim štandardom a trendom. Taká energia je prirodzená, bezplatná, široko dostupná a úplne bezpečná. Investícia do zariadení na solárny pohon prináša nielen hmatateľné finančné výhody, ale aj priamy dopad na záchranu planéty.

 

Bezkonkurenčné pohodlie

Vďaka samovoľnému ukladaniu energie do batérií a vstavaných senzorov si môžeme v dôležitých okamihoch užiť jasnú auru bez toho, aby sme zasahovali do zapínania alebo prevádzky svietidla. To umožňuje veľké pohodlie a poskytuje nebývalý komfort.

Lampa je vybavená pohybovými a súmrakovými senzormi, čo znamená, že s ňou (po zvolení režimu) nemusíme nič robiť. V prípade potreby sa automaticky zapne a po určitom čase sa vypne.

Je to moderné a pohodlné riešenie pre každého. Univerzálny vzhľad bude dobre fungovať v mnohých aranžmánoch a bude dokonale ladiť s charakterom vášho domova a záhrady.

 

Lampa je vybavená 3 nezávislými programami svietenia:

1. LED lampa  sa rozsvieti za súmraku, keď je detekovaný pohyb. Potom sa lampa po niekoľkých desiatkach sekúnd automaticky vypne, pokiaľ senzor nezaznamená žiadny pohyb.

2. Kontrolka LED trvalo svieti v nízkom režime (10% výkon). Keď je detekovaný pohyb, lampa sa rozsvieti na plný výkon. Lampa sa potom po niekoľkých desiatkach sekúnd automaticky prepne do slabého režimu, pokiaľ senzor nezaznamená žiadny pohyb.

3. LED lampa neustále pracuje v úspornom režime (30% výkon), pohybový senzor je neaktívny.

 

Efektívny zdroj svetla

COB (chip-on-board) LED diódy použité v lampe sú najnovšie a najmodernejšou technológiou dostupnou na trhu. Sú vysoko kvalitným zdrojom silného a jasného svetla. Diódy sú vďaka svojej štruktúre ideálne pre stavbu lámp.

V porovnaní so staršími LED technológiami používanými v iných lampách vyžarujú lepšiu, sústredenejšiu a vyváženejšiu lúč pri nižšej spotrebe energie.

Hlavnými výhodami COB diód je predĺžená životnosť vďaka tepelnej odolnosti, rovnomernosť a intenzita vyžarovaného svetla a vysoká energetická účinnosť.

 

Technické špecifikácie:

 

- vstavaný, presný senzor pohybu a súmraku.

- svetelný zdroj: 90 COB LED

- doba úplného nabitia lampy: 6 hodín (leto) – 24 hodín (zima)

- doba svietenia lampy  (zo 100% batérie): 8 hodín

- Batéria:  2400 mAh

- typ rozloženia svetla: rozptýlené svetlo

- uhol vplyvu: 120 stupňov.

- farba: Diamond White, studená biela

- stupeň ochrany: IP65 - vodeodolný, ochrana proti prachu, piesku a prachu

- vlastné napájanie zo solárneho panelu  5,5V/1,8W

- prevádzkový rozsah od -40 °C do +50 °C

- účinnosť pohybového senzora: 5m

Rozmery lampy :

- šírka: 280 mm

- výška: 90mm

- hĺbka: 40 mm, s rukoväťou 95 mm

Dodatočné parametre

Kategória: LED baterky, reflektory
Záruka: 2 roky
Výrobca: INKA

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: