Kresliaci projektor stôl žirafa 24 obrázkov, 12 fixiek žltý

Značka: INKA
€20,50 €16,90 bez DPH
Skladom - doručenie u Vás 1-3 pracovné dni
Možnosti doručenia

Skvelý kresliaci stôl pre deti. Vzor žirafy povzbudí vaše batoľa na maľovanie a kreslenie. Hra pozitívne ovplyvní manuálnu zručnosť a kreativitu dieťaťa. Stôl: 25 x 21 x 35 cm.

Detailné informácie

Podrobný popis

PROJEKTOROVÝ STÔL NA MAĽOVANIE ŽIRAFA
Fantastický projektor v tvare roztomilej žirafy, ktorý nepochybne povzbudí všetky deti k maľovaniu a kresleniu. Živé, teplé farby pritiahnu pozornosť dieťaťa, ktoré strávi veľa času maľovaním!

A ako taká hračka funguje? Stačí do neho vložiť 3 AA batérie, vybrať si jeden zo šiestich krytov a vložiť ho do papule zvieraťa. Potom zapni projektor vypínačom na hlave žirafy a začni kresliť!

Obrázky je možné vytvárať priamo na stole projektora a po skončení zábavy ich zotrite priloženou hubkou. Taká taktika zabráni potrebe mnohých kariet alebo omaľovánok. Bude to oveľa lacnejšie a opakovane použiteľné riešenie.

Ale ak chcete zobraziť krásne obrázky svojej fotografie v interiéri vášho domova, môžete na dosku stola položiť prázdny list papiera. Zobrazený obrázok bude rovnako jasne viditeľný ako na prázdnej doske stola. Hotovú kresbu je možné zavesiť na chladničku alebo zarámovať - ​​aby ju mohol obdivovať každý!

Sada obsahuje 12 farebných fixiek, ktoré vám umožnia bezproblémovo vykonávať všetky pripojené vzory! Až 3 priložené disky obsahujú 24 rôznych obrazov! Robiť všetky z nich určite poskytne vášmu dieťaťu veľa zábavy!

Kreslenie výrazne ovplyvňuje manuálnu zručnosť dieťaťa - zlepší presnosť jeho rúk a presnosť jeho prstov. Čím skôr začne maľovať, tým ľahšie bude neskôr zvládnuť zručnosti, ako je písanie! Pozadu nezostane ani kreativita a fantázia , vytváranie rôznych, nových a zložitejších obrázkov im umožní rozkvitnúť!

Hračka vydrží mnoho hodín, pretože výrobok je vyrobený z odolných materiálov! Nemusíte sa báť, že sa vám pri kreslení niečo rozbije!

Skvele sa bude hodiť ako darček - nielenže urobí obrovskú radosť, ale navyše je zabalená v krásnom balení!

To môže byť začiatok veľkej vášne vášho dieťaťa!

Obsah sady:

  • Stôl s projektorom
  • 3 prekrytia s ôsmimi obrázkami na prekreslenie
  • Huba na utieranie
  • Kasiążeczka za kreslenie obrázkov
  • Súprava 12 fixiek


Materiál: plast

Vek dieťaťa: 3+

Napájanie: 3x AA batérie (nie je súčasťou balenia)

Rozmery:

Konferenčný stolík: 25 cm x 21 cm x 35 cm
Výška dosky stola od zeme: 13 cm
Rozmery dosky: 25 cm x 21 cm
Výška projektora zhora: 16,5 cm
Balenie: 26 cm x 22,5 cm x 8 cm
Balené v úhľadnej kartónovej krabici.

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky pre chlapcov a dievčatá
Záruka: 2 roky
Výrobca: INKA

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: