Iron beads žehliace korálky 6000 dielikov

Značka: Doris
€19,50 €16,10 bez DPH
Skladom

Farebné žehliace korálky sú skvelým nápadom pre kreatívnu hru, efektívne vás zamestnajú na mnoho dlhých hodín. Je to hračka, ktorú si môžete sami navrhnúť a postaviť.

Detailné informácie

Podrobný popis

Farebné žehliace korálky sú skvelým nápadom pre kreatívnu hru, efektívne vás zamestnajú na mnoho dlhých hodín. Je to hračka, ktorú si môžete sami navrhnúť a postaviť. Sada sa skladá z mnohých farebných plastových korálkov a umožňuje vám voľne postaviť všetko, čo si vaše dieťa myslí. Hračka, ktorá z dieťaťa urobí malého architekta, stimuluje predstavivosť a pomáha rozvíjať manuálne zručnosti. Skvelá sada zaistí každému dieťaťu veľa zábavy.

Kreativita - deti samy vytvárajú nové vzory, rozvrhnutie, vyberajú farby - existuje nekonečné množstvo možností, ako tvoriť

Motorika - keď deti uchopia korálku prstami alebo pinzetou a položí ho na podložku, zlepšujú zručnosť ruky a navyše túto činnosť mnohokrát opakujú

Koncentrácia - tvorivý proces vyžaduje sústredenie

Vnímavosť - deti nájdu správne farby potrebné pre daný systém

Vytrvalosť a trpezlivosť - pre dosiahnutie účinku musíte tvrdo pracovať

Keď je vzor hotový, prikryte korálky priloženým papierom a na niekoľko sekúnd je zažehlite teplou / horúcou žehličkou, aby sa korálky rozpustili.

Po vyžehlenie nechajte vzor korálok vychladnúť. Položte na rovný povrch a neohýbajte ho.

Vek od 6 rokov, nutná súčinnosť a dozor dospelej osoby

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky pre chlapcov a dievčatá
Záruka: 2 roky
Výrobca: Doris

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: