Lulilo senzorická manipulačná doska Misiao

€23,90 €19,90 bez DPH
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia

Výrobok podnecuje batoľa ku kreatívnemu vymýšľaniu nových hier, čo pozitívne ovplyvňuje jeho kreativitu a predstavivosť!

Detailné informácie

Podrobný popis

ZMYSELOVÁ MANIPULAČNÁ DOSKA

Skvelá zábava a rozvoj zároveň? Mohlo by existovať niečo, čo by uspokojilo dieťa aj rodičov?

Je to možné vďaka manipulačnej doske! Prekvapivo jednoduchá hračka, ktorá vám umožní veľa!

Podľa princípu pedagogiky vyvinutého Máriou Montessori platí, že čím menej zložitá hračka je, tým je lepšia pre vývoj dieťaťa. Podľa tejto filozofie takýto výrobok podnecuje batoľa ku kreatívnemu vymýšľaniu nových hier, čo pozitívne ovplyvňuje jeho kreativitu a predstavivosť! Senzorická tabuľa týmto predpokladom dokonale zodpovedá!

Aby upútala pozornosť dieťaťa a povzbudila ich k hre, má tabuľa tvar roztomilého plyšového medvedíka a použité farby sú príjemné a lahodia oku!

Na doske je mnoho prvkov, ktoré sú zamerané na aktiváciu batoľaťa, od najjednoduchších činností, ako je pohyb guličiek na počítadle, až po tie zložitejšie, ako je otváranie zámku kľúčom!

Každý okamih strávený hrou s tabuľou má mimoriadne pozitívny vplyv na celkový vývoj batoľaťa! Hra s malými prvkami zvýši vaše motorické zručnosti! Batoľa rýchlo rozvinie svoje manuálne zručnosti, najmä jemnú motoriku! Zvýši sa presnosť, obratnosť a sila prstov, rovnako ako presnosť pohybov rúk! Koordinácia oko-ruka sa tiež rýchlo zlepší!

Spočiatku môže byť hranie s tabuľou celkom ťažké! Vyberanie zámkov, spôn a riešenie ďalších „hádaniek“ bude vyžadovať veľa sústredenia a pozornosti! Aby ste pochopili, ako určité prvky fungujú, vaša ratolesť bude musieť byť trpezlivá!

Väčšina prvkov produktu je vyrobená z dreva, vďaka čomu je extrémne odolný, a jeho doplnkové prvky sú vyrobené z plastu alebo kovu! Všetky hrany boli starostlivo obrúsené, aby sa eliminovalo riziko zapichnutia triesky a prípadného zranenia dieťaťa!

Výberom hračiek vyrobených z dreva uľavíte životnému prostrediu! Zanechávajú oveľa menšiu uhlíkovú stopu ako ich plastové náprotivky, čo znižuje ich negatívny dopad na životné prostredie na minimum!

Materiál: drevo + plastové a kovové prvky

Rozmery dosky : 28 cm x 40 cm

Hrúbka dosky: 1,5 cm

balenie: 31 cm x 9 cm x 42 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Drevené hračky
Záruka: 2 roky
Výrobca: INKA

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: