Lulilo senzorická manipulačná doska mačička

€27,30 €22,80 bez DPH
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia

Výrobok podnecuje batoľa ku kreatívnemu vymýšľaniu nových hier, čo pozitívne ovplyvňuje jeho kreativitu a predstavivosť!

Detailné informácie

Podrobný popis

ZMYSĽOVÁ MANIPULAČNÁ DOSKA MAČIATKO LULILO KATO

Skvelá zábava a rozvoj zároveň? Mohlo by existovať niečo, čo by uspokojilo dieťa aj rodičov?

Je to možné vďaka manipulačnej doske! Prekvapivo jednoduchá hračka, ktorá vám umožní veľa!

Podľa princípu pedagogiky vyvinutého Máriou Montessori platí, že čím menej zložitá hračka je, tým je lepšia pre vývoj dieťaťa. Podľa tejto filozofie takýto výrobok podnecuje batoľa ku kreatívnemu vymýšľaniu nových hier, čo pozitívne ovplyvňuje jeho kreativitu a predstavivosť! Senzorická tabuľa týmto predpokladom dokonale zodpovedá!

Starostlivosť o správny vývoj dieťaťa je povinnosťou každého rodiča. Na starostlivosť o učenie vášho bábätka sa oplatí používať najrôznejšie pomôcky, napríklad manipulačné dosky!

Tento neuveriteľne obľúbený typ hračiek povzbudí vaše dieťa k otáčaniu, ťahaniu, zväzovaniu a pohybu! Mnoho aktivít umožní tým najmenším rozvíjať množstvo schopností!

Presné pohyby potrebné k hre budú prínosom pre nespočetné množstvo rôznych zručností. Pomôžu zlepšiť pohyblivosť prstov, presnosť ich pohybu a taktiež rozvíjať svaly a silu rúk.

Veľký výber úloh a hlavolamov podnieti rozvoj kognitívnych schopností najmenších detí. Niektoré z nich budú vyžadovať chvíľku zamyslenia a nájdenia riešení prinesie vášmu dieťaťu obrovské uspokojenie!

Príjemný dizajn a roztomilé mačiatko upúta pozornosť každého a šuštiace, klepajúce a cvakacie doplnky udržia aj to najrozptýlenejšie dieťa sústredené!

Senzorická tabuľa v tejto edícii naučí vaše dieťa zaväzovať šnúrky, zapínať pracky a dokonca zaobchádzať s kľúčmi! Vďaka tomu sa bude ľahšie učiť jednoduché, každodenné činnosti!

Všetky komponenty sú robustné a poskytujú skutočne uspokojivú odolnosť. Vydržia hodiny ťahania, viazania a klepania!

O tom, že manipulačná doska je zárukou skvelej zábavy a učenia v jednom, nie je pochýb!

Materiál: drevo s plastovými a kovovými prvkami

Rozmery:

Zadná doska: 40 cm x 35 cm x 1,5 cm
Mačiatko: 20 cm x 38 cm
Balenie: 42 cm x 37 cm x 7 cm
Balené v estetickej kartónovej krabici.

Dodatočné parametre

Kategória: Drevené hračky
Záruka: 2 roky
Výrobca: INKA

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: