Detská drevená kuchynka MDF Lulilo Kuketo s doplnkami 85 cm prírodná

€64,10 €53,40 bez DPH
Nedostupné
Možnosti doručenia

Kovový drez je možné ľahko vybrať a naplniť vodou! Nechajte malého kuchára, aby si sám umyl ovocie na dezert alebo zeleninu na večeru! Vďaka tomu bude hrdý na to, že sa môže podieľať na príprave pokrmu a rozhodne si to bude viac vážiť!

Detailné informácie

Podrobný popis

Veľká a krásne prevedená kuchyňa vás povzbudí k zábave a malý kuchár nebude chcieť prestať variť!

Módne farby a štýlové prevedenie robia z kuchyne príťažlivú nielen pre najmenších, ale aj pre rodičov. Skvele zapadne do moderného aj klasického interiéru.

Má mnoho funkcií skutočnej kuchyne, je vybavená drezom, kohútikom, sporákom, mikrovlnnou rúrou, ale aj policami a skrinkami! Vďaka tomu bude nájdenie v budúcnosti v skutočnej kuchyni oveľa jednoduchšie a príjemnejšie.

Ovládacie gombíky sporáka sú veľmi realistické a pripomínajú tie v skutočnom zariadení. Ich otáčanie nevyžaduje veľkú silu, vaše batoľa to zvládne bez problémov!

Kuchynská zostava ako jedna z mála obsahuje sušičku, vďaka ktorej naučíte svoje dieťa prať príjemným spôsobom! Najlepšie bude, keď sa vaša ratolesť naučí umývať riad, ktorý sa ťažko rozbije!

Kovový drez je možné ľahko vybrať a naplniť vodou! Nechajte malého kuchára, aby si sám umyl ovocie na dezert alebo zeleninu na večeru! Vďaka tomu bude hrdý na to, že sa môže podieľať na príprave pokrmu a rozhodne si to bude viac vážiť!

Detská kuchynka je nielen skvelá zábava! V procese "varenia" sa dieťa naučí mnoho potrebných a dôležitých zručností. A to všetko s maximálnou bezpečnosťou!

Obsluha horákov na hranie vám umožní zoznámiť sa s princípom fungovania tých skutočných bez rizika popálenia! Batoľa bez problémov zvládne obsluhu sporáka, rúry aj mikrovlnky a jeho ruky zostanú v bezpečí!

Nechajte svoje dieťa samo usporiadať riad na vhodné a vhodné miesta! Vďaka tomu sa naučí organizovať priestor v súlade s vlastnými potrebami a tiež sa sám postará o poriadok a pochopí jeho hodnotu na pracovisku!

Príprava jedál je skvelá zábava, ktorá nielenže umožňuje dynamicky rozvíjať fantáziu, ale tiež pozitívne ovplyvňuje manuálnu zručnosť kuchára! Krájanie, mixovanie, nalievanie a scedovanie zlepší jemnú motoriku a vaše prsty získajú silu a presnosť.

Táto kuchyňa je perfektným riešením pre ľudí, ktorí sa radi starajú o životné prostredie! Pokiaľ je pre vás dobrý stav prírody dôležitý, vyberte si výrobok, ktorý sa skladá prevažne z dreva, vďaka čomu znečisťuje životné prostredie mnohonásobne menej ako jeho plastové náprotivky! Výberom drevenej kuchynky zaistíte svojmu dieťaťu nielen skvelú zábavu, ale tiež mu dáte možnosť objavovať svet v jeho súčasnej podobe, až bude väčšia! Starostlivosť o životné prostredie aj v tých najmenších častiach každodenného života udrží prírodu nedotknutú.

Prebuďte vo svojom dieťati vášeň na varenie! Možno sa z neho v budúcnosti stane skvelý kuchár!

Technické parametre:

  • Materiál: MDF, plast, drevo
  • Rozmery kuchyne: 68 cm x 25,5 cm x 85 cm
  • Výška od podlahy k vrcholu: 37,5 cm
  • Priemer taniera: 11 cm
  • Rozmer dosky : 16,5 cm x 11 cm
  • dĺžka príboru: cca 13 cm
  • priemer hrnca : 9 cm
  • výška fľaše : 8 cm

Rozmery balenia : 92 cm x 30,5 cm x 15,5 cm

Balené v kartónovej krabici.

Dodatočné parametre

Kategória: Drevené detské kuchynky
Záruka: 2 roky
Výrobca: INKA

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: