Veľká fľaša na vodu 2000 ml

€12,20 €10,20 bez DPH
Nie je skladom
Možnosti doručenia

Veľká fľaša na vodu, ktorá vám uľahčí kontrolu množstva vody, ktorú počas dňa vypijete. Zabudovaný náustok navyše umožňuje piť vodu bez toho, aby ste fľašu museli nakláňať. Vstavaná rukoväť uľahčuje prenášanie fľaše. Kapacita: 2 litre. Rozmery: 30 x 10,7 cm.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pitie správneho množstva vody je kľúčovým prvkom pre správne fungovanie nášho tela. Najmä v lete, keď vonkajšia teplota podporuje nadmerné potenie, stojí za to pamätať na neustále udržiavanie primeranej úrovne hydratácie.

Výskum tiež naznačuje, že pocit smädu je prvým príznakom dehydratácie – preto sa neoplatí čakať s pitím vody až do tohto momentu, ale mali by ste piť vodu pravidelne.

Je však známe, že v bežnom živote je ťažké zapamätať si siahnuť po pohári vody a spomenúť si, koľko ste toho vypili. Praktická fľaša na vodu vám preto pomôže kontrolovať príjem vody každý deň!

Veľká fľaša na vodu je produkt, ktorý vám pomôže zapamätať si pitie správneho množstva vody! A čo viac, fľaša pojme až 2 litre vody!

Praktická odmerka s časovými značkami na fľaši vás bude motivovať k pitiu vody. O 12:00 sa pozriete na fľašu a odmerka naznačuje, že ste pozadu? Nič nie je stratené! Dáte si dúšok a stále ste v hre!

Náustok so slamkou je nielen príjemný spôsob pitia vody, ale aj praktickejší. Nemusíte nakláňať celú fľašu, stačí stlačiť tlačidlo na vrchnáku a vyskočí slamka a môžete sa ňou hydratovať raz-dva!

Vieme, že dvojlitrová fľaša naplnená vodou môže byť poriadne ťažká – preto je tento výrobok vybavený praktickou rukoväťou pre jednoduchú prepravu.

Okrem toho je otvor fľaše dostatočne široký, aby sa uľahčilo čistenie vnútrajška fľaše. A čo viac, ak chcete do vody pridať kocky ľadu alebo obľúbené ovocie, vďaka širokému otvoru to pôjde naozaj jednoducho!

Hlavné vlastnosti produktu:

náustok so slamkou,

Kapacita 2 litre,

Široký otvor pre ľahké čistenie fľaše,

Tesný uzáver eliminujúci únik,

Praktická odmerka s označením hodín,

Pekné farby,

Praktická rukoväť uľahčuje prenášanie fľaše.

Fľaša je vyrobená z odolného materiálu a jej uzáver a náustok sú mimoriadne tesné - to všetko, aby sa zabránilo akémukoľvek úniku alebo poškodeniu!

 

Materiál: plast

Rozmery:

Fľaša: 30 cm x 10,7 cm

Rúčka: 10,2 cm x 9,5 cm

Balenie: 30 cm x 10,7 cm x 10,7 cm

Výrobok je zabalený vo fóliovom obale.

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky do domácnosti
Záruka: 2 roky
Výrobca: INKA

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: