Ochranná zábrana na posteľ Easy sivá 120 cm

€26,80 €22,30 bez DPH
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia

Praktická zábrana na posteľ. Zabezpečí dobrý spánok a postará sa o to, aby dieťa nespadlo na zem. Jeho inštalácia je mimoriadne jednoduchá, stačí ho zasunúť pod matrac. Materiál: kovový rám + plast. Šírka zábradlia: 120 cm. Výška: 48,5 cm.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ochranná zábrana na posteľ, 120cm sivá

Zobudíte sa uprostred noci a zistíte, že vaše batoľa má problémy so spánkom? Takže si to vezmete do svojej postele, ktorá môže byť pre toľko ľudí príliš stiesnená!

Nemôžete teda spať, pretože sa bojíte, že vaše dieťa alebo vy spadnete na zem. V takejto situácii mimoriadne pomôže bezpečnostná zábrana!

Praktický ochranný kryt na posteľ zabráni tomu, aby ju omylom neopustil každý, kto sa príliš priblíži k jej okraju! Všetci budete ležať bezpečne a pohodlne , a to zabezpečí príjemný spánok rodičom aj bábätku!

Dizajn zábradlia je navrhnutý jednoduchým spôsobom, takže sa hodí do dekorácie každej postele a spálne. Nemusíte sa báť, že by ste pokazili krásu celej miestnosti!

Montáž zábradlia je neuveriteľne jednoduchá! Začnite jeho zložením a vložením príslušných prvkov rámu do otvorov sieťoviny. Potom už len stačí nadvihnúť matrac postele a vyčnievajúce stojany umiestniť pod zábradlie!

Ak sa vaše batoľa vráti do svojej postieľky, miesto na spanie môžete jednoducho vrátiť do pôvodného stavu vďaka sklápacím pántom! Stlačte gombíky na oboch stranách a zábradlie jednoducho zložíte tak, aby nevyčnievalo nad úroveň matraca!

Rám zábradlia je vyrobený z veľmi odolných materiálov. Na vytvorenie hlavných prvkov je použitý odolný kov a upevňovacie prvky sú vyrobené z tvrdého plastu odolného voči poškodeniu.

Sieťka je vyrobená tak, aby ste bábätko mohli pohodlne pozorovať, ak je na druhej strane.

Použitie vhodných materiálov a technológií znamená, že poťah v prípade potreby podporí nielen dieťa, ale aj dospelého! Všetci môžete stráviť noc bez starostí!

Materiál:

  • kovový rám s plastovými prvkami
  • materiál: polyester

Rozmery:

  • šírka zábradlia 120cm
  • výška zábradlia : 48,5 cm
  • dĺžka chodidla pod matracom: 35 cm

Rozmery balenia: 66cm x 14cm x 9,5cm

Balené v kartónovej krabici.

Dodatočné parametre

Kategória: Detské zábrany na posteľ
Záruka: 2 roky
Výrobca: Guimo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: