Drevené chodítko, vozík, počítadlo, autíčko červené

Značka: INKA
€34,90 €29,10 bez DPH
Nie je skladom
Možnosti doručenia

Multifunkčný drevený tlačný vozík v podobe auta. Bočné panely s ozubenými kolesami a pohyblivými písmenami. Na rukoväti sú tri rady počítadiel a hodiny.

Detailné informácie

Podrobný popis

Na výrobu chodítka bola použitá MDF doska, ktorá bola starostlivo obrúsená, aby nevznikali triesky. Potom bola pokrytá farbou šetrnou k planéte, ktorá je bezpečná pre batoľa.

Poteší funkčnosťou a poteší oko . Estetický dizajn, výrazné farby, zmysel pre detail – to je milý a bezpečný spoločník pre vaše dieťa.

Dizajn a výroba hračky poteší náročných rodičov aj deti. Odsunovač má drevené prvky a výrezy imitujúce bočné okná alebo svetlá auta.

Toto odrážadlo osloví rodičov, ktorí hľadajú environmentálne doplnky pre svoje batoľa. Drevené hračky sú skvelou voľbou!

Vaše bábätko si svoje nové chodítko zamiluje. Okrem toho, že vášmu batoľaťu uľahčí učenie sa chodiť, umožní vám tiež prepravovať všetky najdôležitejšie hračky a my vieme, aké ťažké je vybrať tie najdôležitejšie! Našťastie je v kočíku veľa miesta. Uľahčí vám aj rýchle upratovanie priestoru.

Okrem funkcie posunovača/chodítka je hračka vybavená prvkami, ktoré stimulujú hmat a rozvíjajú zmyslovú integráciu batoľaťa:

  • tri rady farebných korálok abacus
  • ozubené kolesá na boku vozítka
  • pohybujúce sa písmená na druhej strane
  • "hodiny" s pohyblivými ručičkami


Chodítko nebude v neskorších rokoch odložené. Chodiace batoľa ho môže využiť ako kočík pre obľúbenú bábiku alebo iné hračky.

Samomontážny vozík.

Rozmery v zloženom stave: 35 cm x 30 cm x 53 cm
Rozmery balenia: 31,5 cm x 7,7 cm x 50 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Chodítka
Záruka: 2 roky
Výrobca: INKA

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: