Oporné nafukovacie sedacie lehátko 95 cm x 45 cm sivé

Značka: INKA
€13,90 €11,50 bez DPH
Skladom - doručenie u Vás 1-3 pracovné dni
Možnosti doručenia

Na podložke zabudovaný nafukovací vankúš zaistí pohodlnú polohu, podoprie chrbát a umožní relaxáciu. Čítanie kníh na pláži sa stane čistým potešením - zabudnite na boľavý krk alebo chrbát!

Detailné informácie

Podrobný popis

Pláž - piesok, voda, teplé slnečné lúče a... obvykle dlhé ležanie v nepohodlnej polohe? Podložka alebo deka je vhodná iba na ležanie. A čo keď máte chuť si prečítať knihu alebo sa pohodlne usadiť a pozerať sa na malebnú prímorskú krajinu?

Plážová podložka s operadlom vám zaistí pohodlnú polohu - môžete sa na nej pohodlne usadiť, uvoľniť svaly a užiť si zaslúžený odpočinok!

Na podložke zabudovaný nafukovací vankúš zaistí pohodlnú polohu, podoprie chrbát a umožní relaxáciu. Čítanie kníh na pláži sa stane čistým potešením - zabudnite na boľavý krk alebo chrbát!

Nenafúknutý výrobok zaberá málo miesta, vďaka čomu sa zmestí do každej plážovej tašky - aj tej plnej opaľovacích krémov a desiat na dlhé opaľovanie! Je tiež extrémne ľahký, takže pri ceste na ďalšiu dovolenku nezaťaží vašu batožinu.

Obyčajné deky a plážové podložky je možné nahradiť nafukovacím lehátkom, s ktorým si nielen narovnáte nohy, ale aj si pohodlne oprite chrbát o pohodlný mäkký vankúš!

Výrobok je ideálny pre každé miesto, kde potrebujete trochu extra pohodlie. Bude to fantastické na slnečnej pláži, v neďalekom parku aj na vašej vlastnej záhrade! Môžete sa pohodlne usadiť kdekoľvek!

Podložka účinne izoluje vaše telo od zeme – nemusíte sa báť drsného a horúceho piesku alebo studeného trávnika v parku či záhrade.

Lehátko s opierkou vám poslúži aj doma, napríklad pri spoločnom sledovaní filmov alebo hraní na konzole, ale aj v kempe alebo pod stanom.

Hlavné vlastnosti produktu:

Pohodlná chrbtová opierka - dávku pohodlia poskytuje nafukovací vankúš,
Univerzálne použitie - karimatka sa vám bude hodiť všade tam, kde potrebujete ďalšiu podporu,
Jednoduchá preprava - po zložení zaberie málo miesta,
Izolácia od zeme - pre pohodlie sedenia.
Materiál, z ktorého je výrobok vyrobený, je najvyššej kvality - to zaisťuje vynikajúcu odolnosť a pohodlie. Pohodlné sedadlo využijete pri mnohých výletoch na pláž!

TECHNICKÉ PARAMETRE:

Rozmery operadla: 50 cm x 50 cm x 37 cm
Rozmery podložky: 95 cm x 45 cm
Počet komôr: 1
Rozmery lodičky: 18 cm x 3 cm
Rozmery balenia: 25 cm x 20 cm x 5 cm
Výrobok je balený vo fóliovom obale.

Dodatočné parametre

Kategória: Bazén, pláž, kúpanie
Záruka: 2 roky
Výrobca: INKA

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: