Nafukovacie kreslo, matrac 43028 modré

Značka: Bestway
€18,80 €15,50 bez DPH
Skladom - doručenie u Vás 1-3 pracovné dni
Možnosti doručenia

Na kresle nájdete miesto nielen pre vás, ale aj pre váš obľúbený chladený nápoj - môžete ho bez obáv vložiť do špeciálneho držiaka na kelímky.

Detailné informácie

Podrobný popis

BESTWAY 43028 VZDUCHOVÁ MATRAC, KRESLO

Pre plnohodnotnú relaxáciu sa určite bude hodiť nafukovací matrac s operadlom! Jeho veľké rozmery a pohodlná chrbtová opierka vám umožní plne si ľahnúť do pohodlnej polohy a užiť si chvíle relaxácie.

Na kresle nájdete miesto nielen pre vás, ale aj pre váš obľúbený chladený nápoj - môžete ho bez obáv vložiť do špeciálneho držiaka na kelímky.

Vysoký vztlak matraca vyplývajúci z jeho rozmerov a zosilnenej konštrukcie Vám umožní bez obáv si užívať jemné hojdanie vody. Prevrátiť stoličku nebude tak ľahké, takže si môžete byť istí!

Výrobok má dvojkomorovú štruktúru, ktorá prináša množstvo výhod. Samostatne čerpané operadlo a dno matraca vám umožní dokonale nastaviť prítlak oboch prvkov podľa vašich preferencií. Navyše pri poškodení operadla sa stolička nepotopí!

V sade okrem matraca nájdete aj opravnú sadu, ktorá zachráni situáciu aj v najhoršom prípade! Závadu rýchlo a ľahko odstránite!

To však môže byť zbytočné, pretože vo výrobnom procese boli použité odolné materiály zaisťujúce vysokú životnosť a odolnosť aj pri tých najnáročnejších hrách!

Doprajte si báječný odpočinok vo vode!

Dodatočné parametre

Kategória: Bazén, pláž, kúpanie
Záruka: 2 roky
Výrobca: Bestway

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: